[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۷
  • دوره جدید

ولایت‌پذیری ویژگی خاص سردار سلیمانی بود، روزنامه شیراز نوین

ایسنا- فارس رئیس نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در استان فارس دو ویژگی سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را  ولایت‌پذیری و ولایت‌یاوری دانست و گفت: خیلی‌ها دم از ولایت می‌زنند اما ولایت را خوب یاری نمی‌کنند؛ سردار شهید سلیمانی با تمام ظرفیت و توان خود مخلصانه پای ولایت ماند.
سردار لطف‌الله یداللهی یکشنبه ۲۲ دی در مراسمی با عنوان گرامیداشت سپهبد شهید سلیمانی و شهدای مقاومت، شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و ایام فاطمیه، شهادت سپهبد سلیمانی و همرزمانش در جبهه مقاومت و همچنین قربانیان حادثه سقوط هواپیما را تسلیت گفت و افزود: حوادث یک هفته گذشته ملت ایران را داغدار کرده است.
این سردار سپاه قدس، به توصیف مقام معظم رهبری از سپهبد شهید قاسم سلیمانی پرداخت و گفت: به فرموده ایشان، سردار سلیمانی هم اهل فکر بود و هم اهل عمل؛ این ویژگی‌ها در کنار اخلاص، پشتکار، انگیزه و اراده، دنیا را متحیر کرد. یداللهی شهادت سردار سلیمانی را اشتباه محاسباتی دشمن دانست و گفت: سردار سلیمانی و یارانش ۸ سال شبانه‌روز تلاش کردند تا رژیم صهیونیستی و آمریکا به اهداف پلید خود در رابطه با تجزیه عراق و سوریه دست نیابند. وی با بیان اینکه ارتباط مردم با سردار سلیمانی یک ارتباط قلبی بود و همه اکنون خون‌خواه او هستند، افزود: امروز آمریکا و استکبار جهانی، آسیب‌پذیرتر شده و فرهنگ حیات و شخصیت سردار سلیمانی باید در جامعه جاری شود. این سردار سپاه قدس با بیان اینکه زندگی و شخصیت سردار شهید سلیمانی قابلیت تبدیل به ده‌ها کتاب را دارد،  یادآور شد که در سوریه هدف دشمن ایجاد ۲ کشور با مرکزیت حلب و دمشق و در عراق ایجاد سه کشور کردنشین، سنی‌نشین و شیعی، با محوریت نیروهای اسرائیل و عوامل دست نشانده آمریکا بود. یداللهی به تلاش‌های سپهبد شهید قاسم سلیمانی در شمال عراق و نجات مناطق کردنشین از هجوم نیروهای داعش، به‌عنوان بخشی دیگر از خدمات او یاد کرد و یادآور شد: امروز حزب‌الله هزاران بار قوی‌تر شده است. سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز گفت: شهید قاسم سلیمانی مظلومانه زندگی کرد و تلاش‌های او، موجب آرامش امروز ما در زندگی و ایجاد امکان فعالیت در موقعیت‌های مختلف است.
دکتر مهرزاد لطفی با تأکید بر لزوم پاسداشت خدمات سردار حاج قاسم سلیمانی در امنیت امروز جامعه، ابراز امیدواری کرد همه ما بتوانیم رهرو خوبی برای شهدای اسلام و انقلاب، باشیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی