[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

۲۰ واحد صنفی غیربهداشتی در شیراز تعطیل شد، روزنامه شیراز نوین

در سه ماهه پائیز سال جاری، بیست واحد صنفی شامل مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در شیراز، به دلیل رعایت نکردن مسایل بهداشتی تعطیل شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهدای والفجر، کارشناس مسئول بهداشت محیط این مرکز ضمن تقدیر از تلاش بازرسان و کارشناسان بهداشت محیط برای ارتقای سلامت عمومی گفت: در سه ماه پاییز سال جاری، با دستور مقام قضایی از فعالیت ۲۰ واحد صنفی شامل سه کارگاه تولید لبنیات و بستنی، سه کافی‌شاپ، چهار رستوران و بیرون‌بر، سه ساندویچ فروشی، دو سفره‌خانه، یک آشپزخانه، یک کارگاه قنادی، دو نانوایی و یک مرغ فروشی به دلیل رعایت نکردن موازین بهداشتی و توجه نکردن به اخطارهای بازرسان بهداشتی، جلوگیری شد.
مهندس «مسعود قنبریان» از متصدیان مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی خواست تا نسبت به رعایت ضوابط بهداشتی اهتمام بیشتری ورزیده و با بازرسان بهداشت محیط همکاری لازم را داشته‌باشند.
او توصیه کرد: شهروندان از خرید مواد غذایی از محل‌های‌غیرمجاز خودداری کرده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی، مراتب را به کارشناسان سامانه تلفنی ۱۹۰ گزارش دهند تا در سریع‌ترین زمان پیگیری و اقدامات قانونی انجام شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی