[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۵
  • دوره جدید

کشف ۲۴۴ رأس احشام مسروقه در لارستان، روزنامه شیراز نوین


فرمانده انتظامی استان از شناسایی سارق احشام و کشف 244 رأس احشام مسروقه به ارزش 5 میلیارد و 320 میلیون ریال در شهرستان لارستان خبر داد.
سردار «رهام‌بخش حبیبی» در گفت‌وگو با خیرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت احشام در شهرستان لارستان، رسیدگی به این موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت. وی افزود: مأموران با انجام گشت‌زنی‌های هدفمند و اقدامات فنی و اطلاعاتی موفق شدند یک نفر از سارقان حرفه‌ای احشام را شناسایی و در یک اقدام ضربتی آن را دستگیر کنند. فرمانده انتظامی استان فارس اظهار کرد: پس از انتقال متهم به پلیس آگاهی در بازجویی فنی و تخصصی و مواجه با ادله و مستندات پلیس، به سرقت 244 رأس احشام مسروقه در سطح شهرستان لارستان اعتراف کرد. سردار «حبیبی» با اشاره به اینکه در بازرسی از مخفیگاه این سارق حرفه‌ای، 244 رأس احشام مسروقه کشف شد، خاطر نشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شد. 
این مقام انتظامی با بیان اینکه کارشناسان ارزش احشام مسروقه را 5 میلیارد و 320 میلیون ریال برآورد کرده‌‌اند، گفت: تا کنون متهم به 11 فقره سرقت اقرار کرده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی