[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۳
  • دوره جدید

امدادرسانی به گرفتاران حوادث ، روزنامه شیراز نوین

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان فارس از امدادرسانی 38 تیم عملیاتی این جمعیت به مناطق درگیر سیل و آب‌گرفتگی و برف و کولاک در سطح استان در 9 روز گذشته خبر داد و گفت: از 14 لغایت 22 دی ماه امدادگران جمعیت فارس در مجموع به 782 تن حادثه دیده امداد‌رسانی کردند. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان فارس؛ مهدی خوبیار با اشاره به امدادرسانی نجاتگران این جمعیت به 168 خانوار اظهار کرد: با شدت بارش نزولات آسمانی و جاری شدن سیل و برف و کولاک و آب‌گرفتگی منازل و معابر، 38 تیم شامل 177 نیروی عملیاتی جمعیت هلال‌احمر فارس برای امداد‌رسانی به حادثه دیدگان اعزام شدند.
خوبیار با اشاره به بکارگیری 26 دستگاه خودرو کمک‌دار سبک در جریان این حادثه، گفت: در امدادرسانی‌های‌ یاد شده 6 دستگاه آمبولانس، 8 دستگاه موتور لجن‌کش به کار گیری و به 16 تن نیز اسکان اضطراری داده شد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر فارس در خصوص اقلام توزیع شده بین حادثه‌دیدگان گفت: 25 بسته غذایی، 1210 قوطی کنسروجات، 385 کیلوگرم برنج، 259‌کیلوگرم حبوبات، 252 کیلوگرم قند و شکر به همراه خرما، چای، روغن، آب معدنی و همچنین چادر امدادی، 255 تخته پتو، 122 تخته موکت، 1068 کیلوگرم نایلون و 26‌والور، طی این مدت بین حادثه‌دیدگان توزیع گردید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی