[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

اولین پیروزی استهبانی‌ها ، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: هفته ششم لیگ برتر فوتسال استان فارس روز جمعه با برگزاری شش دیدار در شهرهای زرقان، داراب، صفاشهر، شیراز، نی ریز و استهبان به انجام رسید و تیم‌های منتخب زرقان، برمن داراب، ستارگان صفاشهر، شهید بیاتی نی ریز و شهرداری استهبان رقبای خود را شکست دادند و یک دیدار هم به تساوی انجامید.
در گروه اول رقابت‌ها، تیم صدرنشین منتخب زرقان در شهر خود پذیرای شهرداری مرودشت بود و در پایان با نتیجه سه بر دو حریف خود را شکست داد و با 16 امتیاز صدرنشینی خود را استحکام بخشید. مرودشتی‌ها هم با قبول سومین شکست، با همان پنج امتیاز در رتبه پنجم جدول قرار گرفتند.
در پرگل‌ترین بازی هفته که در داراب برگزار شد، تیم شهید برمن این شهر موفق شد با نتیجه پنج بر چهار تیم ته‌جدولی معراج میانشهر فسا را مغلوب کند. این سومین پیروزی برمن در این مسابقات بود؛ اما باعث ارتقای رتبه این تیم در جدول نشد. دارابی‌ها با 9 امتیاز در رتبه چهارم باقی ماندند. معراج میانشهر هم تنها تیم بدون امتیاز این رقابت‌هاست و بدون امتیاز در ته جدول باقی ماند.
در دیگر دیدار گروه اول، تیم ستارگان صفاشهر با دو گل منتخب قطب آباد جهرم را شکست داد. این حساس‌ترین بازی هفته بود که بین تیم‌های دوم و سوم جدول برگزار شد و نتیجه آن باعث جابجایی مکان دو تیم در جدول شد. ستارگان با 11 امتیاز در رتبه دوم قرار گرفت و جهرمی‌ها با 10 امتیاز به رتبه سوم سقوط کردند.
در گروه دوم مهم‌ترین بازی در شیراز برگزار شد و تیم‌های اول و دوم جدول در سالن امام حسن مجتبی(ع) به مصاف هم رفتند. تیم ثامن که برای نزدیک شدن به صدر جدول به سه امتیاز این مسابقه احتیاج داشت، در نهایت به نتیجه‌ای بهتر از تساوی سه بر سه برابر نبرد داراب (صدرنشین رقابت‌ها) دست پیدا نکرد تا با 10 امتیاز در همان رتبه دوم قرار بگیرد. نبرد هم با این امتیاز ارزشمند، 14 امتیازی شد و به صدرنشینی خود ادامه داد. نبرد به همراه منتخب زرقان تنها تیم‌های بدون شکست این رقابت‌ها هستند.
همچنین تیم شهید بیاتی نی‌ریز موفق شد سه بر دو فجرآریای جهرم را شکست دهد و با 9 امتیاز در رتبه چهارم باقی بماند. فجرآریا هم با 5 امتیاز در رتبه پنجم باقی ماند.
اما تیم ته جدولی شهدای شهرداری استهبان که در پایان دور رفت هیچ پیروزی در کارنامه نداشت، در اولین هفته دور برگشت موفق به شکست تیم سوم جدول شد. آنها تیم سوم جدول یعنی پیران ویس زرین دشت را با یک گل شکست داده و چهار امتیازی شدند. با این حال استهبانی‌ها نتوانستند صعودی را در جدول تجربه کنند و با 4 امتیاز در رتبه آخر گروه باقی ماندند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی