[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۵
  • دوره جدید

عنوان پهلوانی و قهرمانی برازنده این سردار شهید است، روزنامه شیراز نوین

مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس گفت: به خاطر رشادت‌ها و شجاعت و دلاورمردی‌های سردار دل‌ها، عنوان پهلوانی و قهرمانی به حق برازنده سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است. به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، حیدرعلی کامیاب در آیین گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان در مجموعه ورزشی شهید دستغیب برگزار شد، با بیان اینکه این ضایعه بزرگ همه ملت ایران را در غم و اندوه فرو برد، افزود: جامعه ورزش استان از لحظه این حادثه دلخراش و دردناک در سراسر استان و به صورت خودجوش در اعتراض به این حرکت ناجوانمردانه و در ابراز همدردی با خانواده سردار دل‌ها در صحنه حاضر بودند و برای پاسداشت اسوه مقاومت و ایثار، مجلس بزرگداشتی برای شهید حاج قاسم و با حضور همه ورزشکاران، قهرمانان، مربیان، پیشکسوتان، هیئت‌های ورزشی، ادارات ورزش و جوانان استان در معیت نماینده عالی دولت در استان برگزار گردید که جا دارد از حضور چشمگیر و گسترده مردم در کنار جامعه ورزش تشکر و قدردانی کنم.
دبیر شورای عالی ورزش استان در ادامه گفت: حضور جوانان و جامعه ورزش در کنار ملت نشان دهنده این است که قهرمانان و ورزشکاران ما ادامه دهنده و رهروان راه شهیدان انقلاب و بخصوص سردار شهید حاج قاسم سلیمانی هستند؛ چرا که ایشان محبوبیت خاصی در بین احاد مردم داشتند و به طور حتم قهرمانی و پهلوانی برازنده این شهید بزرگوار است. وی تصریح کرد: شهادت بهترین نشان و مدالی بود که حاج قاسم دریافت کرد و برای همیشه نام سردار دل‌ها در تاریخ ماندگار خواهد ماند. همچنین ذلت و خواری را تا ابد برای دولت تروریست آمریکا به یادگار خواهد گذاشت. مدیرکل ورزش و جوانان در پایان صحبت‌هایش با بیان اینکه مجموعه ورزشی در حال احداث شش هزار نفری شیراز به نام شهید سپهبد سردار حاج قاسم سلیمانی مزین خواهد شد، خاطرنشان کرد: جامعه ورزش استان با همکاری استاندار فارس به پاس زحمات و فداکاری‌های ایشان در دفاع از کیان کشور و کشورهای مظلوم، این حرکت فرهنگی را انجام داد تا با برگزاری رقابت‌های مختلف داخلی و بین المللی نام حاج قاسم لرزه بر اندام استکبار و گروه‌های ضدانقلاب و معاندان نظام بیندازد.
گفتنی است مجموعه ورزشی شش هزار نفری شیراز واقع در بلوار حسینی الهاشمی‌، که به نام میمون و مبارک شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نام‌گذاری شده است، در دهه مبارک فجر افتتاح و بهره برداری می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی