[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۴
  • دوره جدید

جواد نکونام: به هیچ عنوان مقابل استقلال بازی نمی‌کنیم، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: تیم ما 3 بازیکن در تیم ملی امید دارد و طبق آیین نامه‌ بازی ما و استقلال باید لغو شود، چون به هیچ عنوان با استقلال بازی نمی‌کنیم.
جواد نکونام در حاشیه تمرین فولاد خوزستان در خصوص آخرین شرایط تیمش اظهار داشت: برنامه‌ریزی که داشتیم نسبت به بازی اول مقابل سپاهان بود؛ ولی متأسفانه در تعطیلات برنامه‌ریزی‌های ما 2-3 بار به هم ریخت. الان هم برای بازی با استقلال اعتراض کردیم و چون 3 بازیکن در تیم امید داریم، خواستیم که بازی عقب بیفتد.
به خاطر دروازه‌بان ذوب‌آهن قبول کردیم 4 روز بازی ما عقب بیفتد
نکونام افزود: متأسفانه ما در نیم‌فصل اول اشتباه کردیم و در شرایطی که می‌توانستیم بازی‌هایمان را فشرده نکنیم، به خاطر ذوب‌آهن که یک دروازه‌بانش در تیم ملی بود قبول کردیم مسابقه تیممان به عقب بیفتد و در نیم‌فصل اول بیشترین ضربه را از برنامه‌ریزی مسابقات خوردیم. به طور مثال، نیم‌فصل اول بازی‌ها تمام شده بود ولی دیدید تیم‌ها همچنان در حال بازی بودند. الان هم قانون می‌گوید اگر سه بازیکن از یک باشگاه در تیم ملی حضور داشته باشند، مسابقه باید لغو شود. بنابراین به هیچ عنوان مقابل استقلال بازی نمی‌کنیم؛ چون اعتقاد دارم شرایط باید برای همه یکسان باشد.
قرار بود در قطر با تیم ژاوی بازی کنیم
وی در خصوص لغو اردوی تیمش در قطر گفت: ما تمام برنامه‌ریزی‌ها را انجام دادیم و به خاطر دوستی که با سرمربی السد (ژاوی) داشتم، هماهنگ کردم که با این تیم یک مسابقه دوستانه داشته باشیم. ‌البته قرار بود با الشهانیه هم بازی کنیم، ولی متأسفانه اردوی ما لغو شد و حالا مجبور هستیم با بازی‌های دوستانه، تیم را آماده نگه داریم. یکی دیگر از مشکلات ما برنامه‌های امتحانی بازیکنان است که آنها باید در جلسات امتحان درسشان حاضر شوند، ولی در مجموع امیدوار هستم با تیم کامل وارد نیم‌فصل دوم شویم.
دیدار فولاد و بارسلونا هرگز اتفاق نمی‌افتد!
نکونام در پاسخ به این سؤال که با توجه به اینکه رابطه خوبی با ژاوی دارد آیا ممکن است یک روز فولاد با بارسلونا بازی کند، گفت: نه! (با خنده) چنین اتفاقی نمی‌افتد. آنها از حالا برای سال‌های بعدشان برنامه‌ریزی کرده‌اند و اگر قرار باشد روزی تیمی ‌با بارسلونا بازی کند، در سال 2025 این اتفاق می‌افتد. کشورهای عربی سرمایه‌گذاری زیادی می‌کنند و دیدید که سوپرکاپ اسپانیا در عربستان برگزار شد. طبیعتاً بارسلونا و تیم‌های اسپانیایی پول بسیار زیادی گرفته‌اند، ولی من احساس می‌کنم این شرایط حداقل نه تنها برای فولاد، بلکه برای دیگر تیم‌های ایرانی فراهم نیست.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی