[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۷
  • دوره جدید

تأمین و عرضه‌ میوه شب عید نیازمند برنامه است، روزنامه شیراز نوین

ایسنا- فارس عضو و رئیس کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری شورای شهر شیراز تأمین مایحتاج ضروری شب عید، خصوصاً میوه و تره‌بار مورد لزوم مردم را نیازمند داشتن برنامه و اجرای دقیق آن دانست.
علی ناصری دوشنبه ۲۳ دی در دیدار با مسئولان سازمان سامان‌دهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری شیراز با اشاره به بازدید اعضای شورا از تنها میدان میوه و تره‌بار شیراز، با ابراز نارضایتی از وضعیت میوه و تره‌بار اظهار کرد: واقعیت این است که وضعیت کیفیت و قیمت میوه‌ و تره‌بار در شهر ما، اصلاً مناسب و در شأن شهروندان نیست.
او با انتقاد از وضعیت کیفیت و قیمت میوه و تره‌بار در کلان‌شهر شیراز، خواستار جدیت بیشتر مسئولان در نظارت و حذف واسطه‌ها در مسیر تولید تا عرضه‌ میوه و تره‌بار و خواستار اجرای یک طرح ضربتی برای تأمین و عرضه‌ میوه با کیفیت و قیمت مناسب در شب عید شد و گفت: شهرداری شیراز باید با راه‌اندازی و فعال‌سازی بازارچه‌های ویژه به کنترل بازار میوه و تره‌بار به ویژه در آستانه‌ عید نوروز کمک کند..
رئیس کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز با تأکید بر اینکه باید برای بهبود وضعیت چاره‌اندیشی شود، افزود: نظارت دائمی و دقیق بر میوه و تره‌بار از مرحله تولید تا عرضه می‌تواند جلوی سوداگری‌ها را بگیرد و به بهبود این وضعیت منجر شود. ناصری یکی از دلایل گرانی میوه را حضور واسطه‌ها در مسیر تولید تا مصرف میوه دانست و بیان کرد: باید تلاش کنیم که با حذف واسطه‌ها، قیمت نهایی میوه و تره‌بار کنترل شود تا بیش از این به مردم فشار تحمیل نشود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی