[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

شورای امربه معروف دانشگاه فنی و حرفه‌ای فارس آغاز بکار کرد، روزنامه شیراز نوین

طی حکمی از سوی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای فارس به عنوان رئیس شورای امربه معروف و نهی از منکر این دانشگاه منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس، با اهداء این حکم که در نخستین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس توسط سلیمان مهدوی به دکتر محمدجامعی اعطا شد، فعالیت این شورا آغاز شد.
در این جلسه رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس اظهار داشت: مراکز علمی و آموزشی یکی از نهادهای تأثیرگذار در زمینه نهادینه کردن فرهنگ احیاء فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر در جامعه هستند.
دکتر محمدجامعی افزود: در این راستا نیز درخواست ما از ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس این است که ارتباط بیشتری با دانشگاه‌ها برقرار کرده و با ارائه آموزش برای عملیاتی کردن این مهم در جامعه کمک کنند. وی بیان کرد: باید طوری آموزش داده شود که  آمران به معروف به طور صحیح و منطقی به این موضوع ورود کنند به گونه‌ای که اصلاح حاصل شود نه اینکه دافعه بیش از جاذبه باشد. در این جلسه دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس گفت: یکی از مراکزی که باید در آگاهی بخشی، اطلاع‌رسانی و آموزش همت کند مراکز دانشگاهی است. سلیمان مهدوی افزود: به دنبال این هستیم با راه‌اندازی شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه‌ها طوری فرهنگ‌سازی کنیم که علاوه بر اجرای این فریضه نگاه‌ها در جامعه نیز به این مهم تغییرکند. این مسئول تأکید کرد: انتظار ما این است دانشگاه‌ها و مراکز علمی به ویژه اساتید نگاه عمومی جامعه را نسبت به امر به معروف و نهی از منکر جامعه تغییر دهند به طوری که مردم بدانند این فریضه واجبی است که قضا ندارد و اگرانجام ندادیم بازخواست در درگاه الهی دارد. براساس این گزارش، در این نشست نادرامیدوار به عنوان دبیر شورای امربه معروف و نهی ازمنکر دانشگاه فنی و حرفه‌ای باهنراستان فارس منصوب و احکام سایر اعضاء نیز اهدا شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی