[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۳
  • دوره جدید

حل معضل گاز شهرک گویم در دستور کار قرار گرفته است، روزنامه شیراز نوین

دکترعلی ناصری رئیس کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری و نماینده شورای اسلامی شهر شیراز در منطقه ده شهرداری با اشاره به اینکه عمده مشکلات شهرک گویم به مشکل سوخت و گرمایش منازل مربوط‌ می‌شود اظهار داشت: با پیگیری‌هایی که توسط کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری شورای شهر و شهرداری منطقه انجام گرفته امیدواریم به زودی مشکل شهروندان این منطقه بر طرف گردد.
به گزارش ارتباطات و فرهنگی منطقه 10 شهرداری شیراز، در نشست مشترکی که با حضور دکتر علی ناصری نماینده شورای اسلامی شهر شیراز در منطقه۱۰، مهندس احمدزاده شهردار منطقه، رئیس و معاونان اداره گاز منطقه چهار، مدیران منطقه ده شهرداری، اعضای یاوران شورای شهرک گویم برگزار شد همچنین در خصوص جانمایی مکان فرهنگسرا و حل معضل گاز، تدابیری اندیشیده شد. 
در این نشست ناظر و نماینده شورای شهر شیراز در منطقه ۱۰ ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: این شهید والامقام مالک اشتر انقلاب، باعث عزت، اتحاد، مودت و سربلندی ایران بود و انشاالله بتوانیم از رهروان و صدیقان انقلاب باشیم.
دکتر علی ناصری تصریح کرد: در جلسه فوق‌العاده اعضای شورای اسلامی شهر کلانشهر شیراز، ابر‌پروژه بزرگراه کوهسار مهدی به‌نام این سردار نامگذاری و مزین ‌می‌شود. همچنین از دیگر پروژه‌ها‌آزادراه شیراز اصفهان که ورودی شهر را به منطقه ده بر ‌می‌گرداند، بزرگراه شهید سلیمانی، شمالغرب شیراز را به جنوب شرق متصل و همچنین یکی از مهم‌ترین محورهای مواصلاتی خواهد بود. 
رئیس کمیسیون سلام، محیط‌زیست و خدمات شهری شورا خاطر نشان کرد: به طور ویژه معضلات گاز سه شهرک سیاه درختی، گودخراسانی و شوراع شورا در دستور کار کمیسیون قرار گرفته است. نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای شهر شیراز همچنین بر لزوم ایجاد فرهنگسرا در گویم تأکید کرد.
دکتر علی ناصری گفت: فرهنگسرای گویم یکی از نیازهای عمده فرهنگی و اجتماعی این شهرک ‌می‌باشد که در دستور کار شورای اسلامی شهر و شهرداری منطقه قرار دارد. 
وی در پایان سخنانش افزود: جلسه بعدی در خصوص گاز شهرک گویم  با حضور معاون و مدیر دفترفنی استاندار در محل کمیسیون سلامت محیط‌زیست و خدمات شهری شورای شهر شیراز برگزار خواهد شد. امیدوارم در این جلسه بتوانیم مشکل مردم شریف این منطقه از شهر شیراز را بر طرف نماییم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی