[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۹
  • دوره جدید

کورتوا: دقیق می‌دانستم توماس پنالتی را کجا می‌زند، روزنامه شیراز نوین

تیبو کورتوا در ضربات پنالتی فینال سوپرکاپ با مهار پنالتی توماس پارتی نقش مهمی ‌در پیروزی رئال بر اتلتیکو داشت. رئال مادرید پس از یک سال فاتح یک جام دیگر شد. آخرین جام رئال به دسامبر 2018 و جام جهانی باشگاه‌ها برمی‌گشت و بعد از یک فصل اسف‌بار، کهکشانی‌ها به لطف زیدان توانستند به یک جام دیگر برسند.
دیشب رئال با برتری 4-1 بر اتلتیکو در ضربات پنالتی توانست فاتح سوپرکاپ شود. تیبو کورتوا با مهار یک پنالتی، بدون شک نقش مهمی ‌در این قهرمانی داشت.
او در پایان بازی گفت: «چیزی نبود بازی را ببازیم. فکر می‌کردم موراتا با من تک به تک شود؛ ولی فده والورده خوب خودش را رساند و ما را در بازی نگاه داشت. سپس توانستیم بازی را به پنالتی‌ها بکشانیم و در ضربات پنالتی اعتماد به نفسمان بیشتر بود.»
پنالتی‌ها: «سائول من را سورپرایز کرد؛ ولی خوش شانس بودم که توپ به تیر خورد. پنالتی توماس را خودم به خوبی تشخیص دادم و معتقدم با توجه به شدت توپ، مهار فوق‌العاده ای داشتم. دقیق می‌دانستم او توپ را کجا خواهد زد. بسیار خوشحالم؛ چون هم کلین شیت کردم و هم توانستم یک پنالتی را مهار کنم.»
حس قهرمانی: «با حس خوبی به بازی‌ها آمده بودیم و مدتی بود که شرایطمان بسیار بهتر شده بود. حالا شرایط روحی تیم بهتر از قبل نیز خواهد شد. شنبه باید با سویا بازی کنیم که حریف سرسختی است.»


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی