[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۷
  • دوره جدید

آگوئرو: فقط می‌خواهم به گل‌زنی ادامه بدهم، روزنامه شیراز نوین

سرخیو آگوئرو، مهاجم منچسترسیتی، پس از پشت سر گذاشتن رکورد گل‌زنی تیری آنری، تأکید کرد که می‌خواهد همچنان به گل‌زنی‌اش در لیگ برتر ادامه بدهد. منچسترسیتی این هفته موفق شد با نتیجه 6-1 استون ویلا را شکست بدهد و آگوئرو با زدن سه گل، بالاتر از آنری، به بهترین گل‌زن خارجی لیگ برتر تبدیل شد.
آنری در دو مقطع حضور در آرسنال، در 258 بازی، 175 گل به ثمر رساند؛ اما آگوئرو در دویست و پنجاه و پنجمین دیدار برای سیتی، به رکورد 177 گل رسید.
او که اکنون در جدول بهترین گل‌زنان تاریخ لیگ برتر، در کنار فرانک لمپارد، در رتبه چهارم قرار دارد، قصد دارد همچنان به گل‌زنی‌هایش در این رقابت‌ها ادامه بدهد.
آگوئرو به اسکای اسپورتس گفت: من برای این رکورد بسیار خوشحال هستم و می‌خواهم از هم‌تیمی‌هایم تشکر کنم. می‌خواهم به گل‌زنی ادامه بدهم؛ اما اعتبار این دستاورد برای هم‌تیمی‌هایم است.
نمی‌دانم برای چه این مدت طولانی در انگلیس مانده‌ام. فکر نمی‌کردم که مدتی طولانی در یک باشگاه بمانم؛ اما اینجا خیلی خوب از من استقبال شد. خیلی خوب اینجا جا افتادم و می‌خواهم به کار در اینجا ادامه بدهم. تنها می‌خواهم به گل‌زنی ادامه بدهم، روی هر بازی تمرکز کنم و خوشحال می‌شویم اگر در لیگ نتایج خوبی بگیریم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی