[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۹
  • دوره جدید

پروژه هوشمندسازی پایانه‌ها، تلاش برای توسعه خدمات است، روزنامه شیراز نوین

با حضور رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای‌استان فارس، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز، رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر، دیگر مدیران شهرداری و جمعی از فعالان حوزه حمل و نقل، فاز اول پروژه هوشمند‌سازی پایانه‌های‌برون‌شهری آغاز به کار کرد.
دکتر نواب قائدی رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل وترافیک شورای اسلامی شهر شیراز در آیین آغاز به کار این پروژه گفت: تکریم مردم و توسعه و سهولت دسترسی آنها به خدمات، رویکرد بسیار مهمی است که مورد توجه شورای اسلامی شهر شیراز‌ می‌باشد و پروژه‌ای ‌که اکنون شاهد رونمایی از آن هستیم تلاشی در همین راستا است. وی مبادی ورودی شهر و همچنین پایانه‌ها ‌و... که به نوعی میزبان مسافران‌ می‌باشند را معرف شهر دانست و بیان داشت: از شکل ظاهری ورودی‌ها‌ تا کیفیت خدمات و نحوه برخورد پرسنل، باید متناسب با شأن و منزلت شهر شیراز باشد و تکریم مسافران در همه حال مد نظر باشد.
نواب قائدی در بخش دیگری از سخنان خودبا بیان اینکه بخش‌خصوصی و‌شرکت‌های فعال درحوزه حمل‌و‌نقل برای مجموعه شورا و شهرداری دارای ارزش و اهمیت هستند، اظهار داشت: برهمین اساس‌طرحی در کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز به منظور خصوصی‌سازی پایانه‌ها‌آماده کرده‌ایم که امیدواریم به افزایش کیفیت خدمات به مردم منتهی شود. عضو شورای شهر شیراز در ادامه به طرح ساخت پایانه‌های‌جدید چند منظوره اشاره کرد و افزود: قرارگیری مدهای مختلف حمل‌و‌نقلی درکنار یکدیگر ‌می‌تواند مجموعه ارزشمندی را به ‌وجود آورد که‌منجر به افزایش کیفیت خدمات به مردم‌شود. قائدی در پایان با تصریح بر اینکه در حال حاضر 20 وب‌کیوسک درپایانه مسافربری شهیدکاراندیش نصب و راه‌اندازی شده‌است، گفت: در صددهستیم‌که این وب‌کیوسک‌ها درنقاط پُرتردد شهر نیز نصب‌و راه‌اندازی‌ شوند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی