[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

نمایشگاه فرصتی برای برندسازی است، روزنامه شیراز نوین

بیست و هشتمین نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی با حضور جمعی از برترین تولیدکنندگان و فعالان حوزه مبلمان و دکوراسیون عصر روز سه‌شنبه 24 دی‌ماه 1398 در محل دائمی نمایشگاه‌های‌بین‌المللی فارس شروع به کار کرد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های‌بین‌المللی فارس از برگزاری این نمایشگاه‌ها‌در ۵ سالن بهار، سرو، نرگس، ملاصدرا و حافظ و فضای باز نمایشگاهی خبر داد و گفت: ۱۹۰ مشارکت کننده از سراسر نقاط کشور در فضایی بالغ بر ۲۰ هزار مترمربع به ارائه آخرین و جدیدترین محصولات و خدمات خود می‌پردازند.
سید محمود موسوی گفت: نقش نمایشگاه‌ها ‌برای ایجاد فرصت‌های بازاریابی، فروش، برندسازی و شبکه‌سازی بسیار حائز اهمیت است و اجتماع واحدهای تولیدی در یک زمان و مکان خاص از سراسر کشور علاوه بر رونق اقتصاد بومی سبب رونق تولید، اشتغال‌زایی و خودکفایی در عرصه‌های‌مختلف خواهد شد که در این راستا برگزاری نمایشگاه مبلمان به عنوان یک صنعت زودبازده، اشتغال‌زا و با ارزش افزوده بالا علاوه بر کمک به رونق تولید می‌تواند موجب توسعه صادرات غیرنفتی و پیشرفت اقتصادی کشور گردد.
موسوی با اعلام اینکه مشارکت کنندگانی از استان‌های فارس، تهران، خراسان رضوی، خوزستان، اصفهان و آذربایجان غربی در این نمایشگاه حضور دارند، گفت: 30 درصد از غرفه‌داران بیست و هشتمین نمایشگاه مبلمان فارس را تولیدکنندگان و فعالان عرصه مبلمان و دکوراسیون استان فارس تشکیل داده‌اند.
وی همچنین افزود: این نمایشگاه با حمایت و نظارت مستقیم اتحادیه صنف درودگران و مبل‌سازان شیراز برگزار می‌گردد و بازدیدکنندگان جهت خرید از این نمایشگاه هنگام انعقاد قرارداد فقط ۲۰ درصد مبلغ را پرداخت کرده و مابقی هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش خود به صورت صحیح و سالم پرداخت ‌می‌نمایند.
تمامی علاقه‌مندان و عموم مردم‌می‌توانند جهت بازدید از جدیدترین محصولات ارائه شده در حوزه مبلمان و دکوراسیون داخلی تا روز شنبه مورخ 28 دی‌ماه  1398 همه روزه از ساعت 16 تا 21 به محل دائمی نمایشگاه‌های‌ بین‌المللی استان فارس مراجعه نمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی