[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

ته‌جدولی‌ها فجر را بردند!، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: تیم فجرسپاسی شیراز در میان ناباوری همگان مغلوب ضعیف‌‌ترین تیم لیگ شد! 
هفته نوزدهم لیگ دسته اول فوتبال ایران که روز دوشنبه آغاز شده بود، دیروز با برگزاری تنها دیدار باقی مانده به اتمام رسید. در این مسابقه که روز دوشنبه به دلیل بارش شدید برف و نامساعد بودن زمین مسابقه به تعویق افتاد، زردپوشان فجرشهید سپاسی با یک گل مغلوب تیم انتهای جدولی شهرداری تبریز شدند. تیمی ‌که تا قبل از این مسابقه از 18 بازی تنها هفت امتیاز داشت!
در این مسابقه داوود مهابادی سرمربی فجرسپاسی این نفرات را در ترکیب اصلی تیمش قرار داد: سعید جلالی راد، محمد امینی، اکبر بختیاری، ابوالفضل علایی، امیرحسین صدقی، رحیم آلبوغبیش، میلاد غریبی، اسماعیل بابایی، احسان علوان زاده و بابا محمدی.
برای شهرداری تبریز هم آرمان ایازلو، محمد روشندل، محمد صادقی، حسین فلاحیان، عرفان سیدی، بابک نوین، رسول پیرزاده، سپهر ایزدی، سیامک رضایی، علی نظری و امین شجاعیان کاپیتان سابق فجرسپاسی از ابتدا به میدان آمدند.
در نیمه اول و در دقیقه سیزدهم مسابقه سیامک رضایی موفق شد اولین گل را وارد دروازه سعید جلالی‌راد کند. این سومین گل خورده جلالی‌راد در دومین بازی نیم فصل دوم بود. نیمه نخست با همین یک گل به سود میزبان به پایان رسید. در نیمه دوم هم تلاش‌های فجری‌ها نتیجه نداد و در نهایت شگفتی بزرگ رقم خورد و شهرداری به دومین پیروزی خود دست یافت، آن هم در برابر یکی از مدعیان مسلم صعود!
بدین ترتیب فجرسپاسی با همان 33 امتیازی که در نیم فصل اول اندوخته بود در رتبه چهارم باقی ماند. این تیم حالا با رتبه نخست جدول پنج امتیاز و با رتبه هفتم تنها سه امتیاز فاصله دارد. فجر هفته آینده روز یکشنبه در ورزشگاه شهید دستغیب به مصاف استقلال خوزستان خواهد رفت.
همچنین تیم قشقایی که در دو بازی نخست نیم فصل دوم مغلوب حریفان شده، روز یکشنبه در رفسنجان به مصاف مس این شهر می‌رود.
مشخص نیست در تعطیلات نیم فصل چه بر دو تیم شیرازی گذشته که در چهار بازی اخیر هیچ امتیازی کسب نکرده‌اند و با یک گل زده و شش گل خورده، بدترین کارنامه را برای خود ثبت کرده اند.
در جدول رده‌بندی تیم مس رفسنجان با کسب 39 امتیاز صدرنشین است، گل ریحان البرز با 37 امتیاز در رتبه دوم قرار گرفته و نود ارومیه با 35 امتیاز سوم است.  قشقایی شیراز هم با 20 امتیاز در رتبه سیزدهم قرار دارد. در انتهای جدول نیز ملوان انزلی با 17 رایکای بابل با 16 و شهرداری تبریز با 10 امتیاز در منطقه سقوط قرار دارند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی