[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۶
  • دوره جدید

نامه سرگشاده والورده پس از اخراج از بارسلونا، روزنامه شیراز نوین

ارنستو والورده از سمت خود به عنوان سرمربی بارسا برکنار شد. او با انتشار متنی از هواداران بارسا خداحافظی کرد.
 ارنستو والورده تابستان 2017 بود که جانشین لوئیس انریکه شد. مرد باسکی توانست بارسا را دو بار قهرمان لالیگا کند و یک سوپرکاپ اسپانیا و یک کوپا دل ری را نیز برای باشگاه به ارمغان آورد؛ با این وجود دو شکست تحقیرآمیز برابر رم و لیورپول در لیگ قهرمانان و شکست از اتلتیکو در سوپرکاپ اسپانیا حکم به اخراج وی دادند.
والورده جای خود را به کیکه ستین داد و بعد از آن با حضور در کمپ خوان گامپر با بازیکنانش خداحافظی کرد.
او سپس با انتشار متنی، از همه کسانی که در دو سال و نیم گذشته او را یاری کرده بودند، قدردانی کرد: «دوران مربیگری ام در بارسا به پایان خود رسید. دو سال و نیم هیجان‌انگیز و پرتنشی را داشتیم. در این مقطع روزها و لحظات خوبی را کنار هم سپری کردیم و باهم پیروزی‌ها و قهرمانی‌ها را جشن گرفتیم و البته روزهای سخت و دشواری را هم تجربه کردیم. فراتر از هر چیزی، می‌خواهم به تجربه زندگی کنار هواداران و لطف و محبتی که همواره به من داشتند، اشاره کنم.
دوست دارم از رئیس باشگاه، جوزپ ماریا بارتومئو و نیز اعضای هیئت مدیره قدردانی کنم که به من فرصت هدایت باشگاهی مثل بارسلونا را دادند و در این مدت به من اعتماد داشتند. همچنین می‌خواهم از همه کسانی که در این مدت حامی ‌من بودند، تمام کسانی که به من در امر هدایت بارسا کمک کردند و به خصوص همکارانم در تیم اول و نیز کسانی در که در کمپ تمرینی همیشه یاری گر تیم بودند، تشکر کنم.
قطعاً دوست دارم بازیکنانم را نیز به خاطر تلاش و تمرین هر روزه شان و انرژی ای که در بازی‌ها گذاشتند تا فاتح چهار جام شویم، ستایش کنم. از حالا برای باشگاه آرزوی موفقیت در ادامه مسیرش را دارم و همچنین برای مربی جدید، کیکه ستین. همه شما را دوست دارم، زنده‌باد بارسا و زنده باد کاتالونیا.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی