[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۷۹
  • دوره جدید

پیکر یکی از شهدای سقوط هواپیما در شیراز به خاک سپرده شد، روزنامه شیراز نوین

ایرنا- پیکر شهید حدیث حیات داوودی از شهدای حادثه سقوط پرواز شماره ۷۵۲ به مقصد اوکراین با حضور مردم و مقامات ارشد سیاسی، انتظامی و نظامی استان فارس چهارشنبه ۲۵ دی ۹۸ در شیراز تشییع و تدفین شد. پیکر شهید حدیث حیات داوودی تا آرامستان شهدای کشن شیراز تشییع و در این محل به خاک سپرده شد. حضور جوانان، استادان دانشگاه و چهره‌های فرهنگی و هم دانشگاهی‌های این شهید که غرق در غم و اندوه بودند نیز در این مراسم به چشم ‌می‌خورد.
گریه تاب و توان بسیاری از دوستان و هم‌کلاسی‌های این شهید جوان را ربوده بود به گونه‌ای که توان سخن گفتن نداشتند.
پدر این شهید در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد: از همه مردم شیراز و مسئولانی که خانواده من را در این مصیبت بزرگ همراهی کردند، سپاسگزارم.
غلامحسین حیات داوودی افزود: حدیث بی‌مانند، زلال و پاک بود و این موضوعی است که همه دوستان، هم‌دانشگاهی‌ها و استادان او در دانشگاه شیراز بر آن تأکید دارند.
وی به همه حاضرین در این مراسم گفت: خانواده من به دلیل این رخداد سیاه پوش نشدند و این در فرهنگ خانوادگی ما نیست و از همه آشنایان و مردم نیز تقاضا دارم که سیاه به تن نکنند.
وی با بیان اینکه دخترش ۲۷ سال سن داشته،گفت: دخترم در طول دوران زندگی‌اش به جز برای ایام سوگواری ائمه و اهل‌بیت (ع) هیچ گاه لباس مشکی به تن نکرد.
وی اظهار داشت: در سخت‌ترین روزهای این انقلاب در کنار مردم، رهبری و مدافعان کشورم بودم و امروز نیز راسخ‌تر از گذشته پاسدار همه ارزش‌های ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهم بود که این نظام حاصل خون هم‌رزمان شهیدم است.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی