[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۲
  • دوره جدید

تلاش مضاعف و حمایت گسترده، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: تیم مقتدر و منسجم نیم فصل اول، در دو هفته آغازین نیم فصل دوم کاملاً دگرگون شده. فجر ثبات خود را از دست داده و پس از اینکه در شیراز، بازی برده نیم اول را با شکست خانگی در نیمه دوم عوض کرد، در هفته دوم هم در تبریز مقابل تیم ته جدولی شهرداری که در این فصل حتی یک بار در زمین خود تیمی ‌را شکست نداده بود، مغلوب شد. تنها پیروزی شهرداری در هفته نهم و در بابل رقم خورده بود!
فجر مدعی که برای نزدیک شدن به منطقه صعود نیاز مبرمی ‌به کسب هر سه امتیاز بازی داشت، در دقیقه 13 یک گل آکروباتیک دریافت کرد و پس از آن هرچه زد به در بسته خورد تا بزرگ‌ترین شگفتی لیگ یک امسال رقم بخورد.
سرمربی فجری‌ها پس از این بازی گفت: متأسفانه فوتبال روی بدش را به ما نشان داد. ما روی یک اتفاق خیلی ساده و به خاطر نبود تمرکز بازیکنانم در خط دفاعی گل خوردیم.
مهابادی ادامه داد: تیم حریف توانست بعد از گل به خوبی دفاع کند، تا حدی که بازی به یک فوتبال یک گله تبدیل شد. ما هر چه از کناره‌ها سانتر و از عمق دفاع حمله کردیم نتوانستیم به گل دست پیدا کنیم و در نهایت بازی را واگذار کردیم. فقط می‌توانم این پیروزی را به حریفم تبریک بگویم.
مهابادی در خصوص فاصله با صدر جدول بیان داشت: دو مسابقه ابتدایی نیم فصل دوم را به خاطر نبود تمرکز لازم در خط دفاعی واگذار کرده‌ایم و با وجود اینکه در هر دو مسابقه از تیم حریف بهتر بودیم، ولی نتوانستیم از این برتری نتیجه بگیریم. با اینکه تا حدودی با صدر جدول فاصله گرفته ایم، ولی بازی‌های زیادی باقی مانده است و تیم ما همان‌طور که در روزهای سخت توانست به صدر جدول برسد، ان‌شاءالله باز هم به روزهای خوب باز خواهد گشت و روال خوب نیم فصل قبل را ادامه خواهد داد.
مهابادی در انتها در خصوص چیدمان داوری از ابتدای فصل گفت: باید از آقای ممبینی تشکر و قدردانی کنم. تیم‌های داوری به نسبت قبل جوان‌تر شده و این باعث شده پشتوانه خوبی برای داوری فوتبال در سال‌های آینده شکل بگیرد. هر چند تیم ما نیز در چند بازی از اشتباه داوری متضرر شده است که یک نمونه آن را در بازی رفت مقابل نیروی زمینی در تهران شاهد بودیم، ولی بازهم اشتباه‌ها نسبت به قبل کمتر شده است و ان‌شاءالله با سرمایه گذاری روی این داوران جوان و حمایت از آنها، در ادامه شاهد حضور داوران باکیفیت و باتجربه در لیگ باشیم.
فجر در 17 بازی نیم فصل اول دو شکست را تجربه کرده بود؛ اما در نیم فصل دوم در همان بازی دوم متحمل دو شکست شد! با توجه به آمادگی بالای تیم‌های مس رفسنجان و گل ریحان البرز، ادامه روند رو به رشد نود ارومیه و نزدیک شدن تیم‌هایی چون آلومینیوم اراک، مس کرمان و خوشه طلایی ساوه به مدعیان، کار فجری‌ها در ادامه فصل سخت تر خواهد شد. آنها برای صعود نیاز به تلاش بیشتر و حمایتی گسترده دارند.
فجرسپاسی در هفته بیستم رقابت‌ها روز یکشنبه در ورزشگاه شهید دستغیب میزبان استقلال خوزستان خواهد بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی