[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۲
  • دوره جدید

طوفان نارنجی ادامه دارد...، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: برق شیراز به پنجمین پیروزی متوالی خود در مسابقات لیگ دسته سوم باشگاه‌های کشور دست یافت. این تیم بعد از ظهر دیروز در هفته پنجم مسابقات و در ورزشگاه حافظیه شیراز میزبان تیم شاهین بندر عامری بود و در پایان با نتیجه ۲ بر صفر این تیم را شکست داد تا با ۱۵ امتیاز کامل از ۵ با سابقه و بدون حتی یک گل خورده به صدرنشینی مقتدرانه خود ادامه دهد.
در این مسابقه جمشید غدیری سرمربی تیم برق شیراز این نفرات را در ترکیب اصلی قرار داده بود: یحیی سلحشوری،‌ هادی سقایی، مهدی علی پناهی، حسین کشاورز، حمید سفیدگری سیامک کشاورز، عقیل پورانصاری، شاهرخ شمس، توفیق ربیعی، علی نگارنده و علی زارع.
در تیم شاهین بندر عامری نیز نفراتی چون محمد بختیاری آزاد، کاظم شجاع‌الدین، محمدرضا میمندی، محمد حیدری، محمد رهاورد، سجاد صفدر نیا، میلاد دریانوردی، عباس صفری، حسن خلیلی، محسن خاکسار و علیرضا زارعی حضور داشتند.
در نیمه نخست برتری در جریان مسابقه و در خلق موقعیت‌های گل‌زنی با تیم میهمان، تیم شاهین بندر عامری بود. این تیم در این نیمه دو موقعیت بسیار مناسب گل‌زنی را از دست داد. ابتدا در دقیقه ۱۵ دفع ناقص توپ توسط دروازه بان برق موقعیت مناسبی را برای مهاجم شاهین ایجاد کرد؛ اما او توپ را از بالای دروازه به بیرون فرستاد. در دقیقه ۲۳ نیز یحیی سلحشوری و‌ هادی سقایی دو بار مانع گل‌زنی مهاجمان شاهین شدند. در این نیمه برقی‌ها حتی یک بار نتوانستند موقعیت روی دروازه حریف ایجاد کنند و بازی پرانتقادی ارائه دادند. در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.
در نیمه دوم روند بازی به طور کلی تغییر کرد و برق از همان ابتدا توپ و میدان را در اختیار گرفت. اولین موقعیت جدی این تیم در دقیقه 48 به گل تبدیل شد. این گل روی یک حرکت از جناح چپ با پاس علی زارع و ضربه شاهرخ شمس به ثمر رسید.
با این گل برقی‌ها بیشتر بر بازی مسلط شدند و در دقیقه ۵۱ توسط علی زارع می‌توانستند به گل دوم هم دست پیدا کنند اما موقعیت تک به تک را از دست دادند.
جمشید غدیری در دقیقه ۵۹ دسته دو تعویض زد و‌ هادی خنیفر را به جای علی زارع و احمد راهرو را به جای حسین کشاورز وارد بازی کرد. همچنین در دقیقه ۷۲ علی فرح‌بخش به جای توفیق ربیعی وارد بازی شد. در دقیقه ۷۶ برق به گل دوم هم دست یافت. روی یک پرتاب اوت و خروج ناقص دروازه‌بان شاهین، توپ پشت محوطه به علی نگارنده رسید و او با یک ضربه عالی توپ را به گوشه دروازه چسباند. بدین ترتیب خیال برق را از کسب سه امتیاز این مسابقه راحت شد. 
شاهینی‌ها که در نیمه دوم هیچ حرفی برای گفتن نداشتند، پس از این دو گل دریافتی نیز موقعیتی  روی دروازه برق خلق نکردند و در عوض برق شیراز می‌توانست در دقایق ۹۱ و ۹۳ به گل‌های بعدی هم دست پیدا کند که این اتفاق نیفتاد.
در نهایت این بازی با پیروزی دو بر صفر برق به پایان رسید و این تیم با ۱۵ امتیاز فاصله خود با تیم‌های بعدی را افزایش داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی