[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

کلوپ: می‌دانیم هواداران مقابل یونایتد چه می‌خواهند، روزنامه شیراز نوین

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول امیدوار است بازیکنان مصدومش را مقابل یونایتد در اختیار داشته باشد. بعد از گذشت 21 هفته از این فصل لیگ برتر، لیورپول صاحب 20 پیروزی شده و فقط منچستریونایتد در بازی رفت موفق به متوقف کردن شاگردان یورگن کلوپ شد. حالا سرمربی آلمانی در آستانه دیدار هفته بعد تیمش برابر یونایتد، در مورد بازیکنان مصدومی ‌چون فابینیو و جوئل ماتیپ صحبت کرده است.
یورگن کلوپ به وب سایت رسمی ‌لیورپول گفت: من تا زمانی که بازیکنان مصدوم در زمین حضور پیدا کرده و کسی به من بگوید که آنها اجازه دارند در جلسات تمرینی به طور کامل شرکت کنند، در مورد بازگشت بازیکنان مصدوم صبر خواهم کرد.
به نظر می‌رسد جوئل ماتیپ می‌تواند مقابل منچستریونایتد بازی کند، اما شاید فابینیو بعد از این دیدار شرایط بازی کردن داشته و من در مورد او مطمئن نیستم. در مورد دژان لوورن نیز شرایط همین‌گونه است. بازگشت بازیکنان مصدوم کمک زیادی به ما خواهد کرد، اما باید دید چه اتفاقاتی رخ می‌دهد و این هفته از اهمیت زیادی برخوردار است. همه ما می‌دانیم هواداران از بازی یکشنبه مقابل منچستر یونایتد چه انتظاری از تیم دارند. این یک بازی بزرگ نیز خواهد بود و ما سعی می‌کنیم برای این مسابقه آماده باشیم.
دیدار مقابل تاتنهام؟ نمی‌توانم کتمان کنم که از نتیجه و بخش‌هایی از بازی به شدت خوشحالم، اما به بازیکنان لیورپول نیز گفتم که نمی‌توانیم به خودمان دروغ بگوییم و هنوز جا برای پیشرفت وجود دارد. ما باید از اینکه از بازی نکات جدیدی یاد می‌گیریم، اطمینان حاصل کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی