[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۱
  • دوره جدید

شادی به سبک طارمی رضاییان سر فروزان را برید ، روزنامه شیراز نوین

وینگر راست گلزن پرسپولیس بعد از ثبت گل از شادى مهدى طارمى برابر النصر عربستان کپى برداشت.
رامین رضاییان که در دقایق پایانى با نفوذ به محوطه جریمه صبا موفق شد از دیوسالار پنالتى بگیرد، در ادامه با اعتماد به نفس بالا توانست آن را با ضربه‌اى چیپ وارد دروازه کند تا جدال کرى‌خوانى با محسن فروزان را به سود خود خاتمه دهد.
رضاییان بعد از این گل و اطمینان از پیروزى تیمش با بردن دست زیر گلویش و نمایش نماد خلاص شادى گل خود را اجرا کرد. شادى گل جنجالى با کپى از مهدى طارمى بعد از گلزنى به النصر که مدت‌ها سوژه رسانه هاى عربستانى شده بود.
رضاییان در این بازى با یک پاس منجر به گل و یک گل روز خوب خود را بعد از نجات دروازه پرسپولیس تکمیل کرد تا بازگشتى رؤیایى به ترکیب داشته باشد.
رضاییان که نشان داده راه گلزنی به محسن فروزان را به خوبی بلد است، در سه فصل اخیر بارها در زمانی که این دروازه بان پیراهن تیم‌های استقلال، سیاه جامگان، راه آهن و صبای قم را بر تن داشته، موفق به گلزنی شده است.
 این دو بازیکن که کری خوانی شدیدی با یکدیگر دارند پیش از این بازی نیز در گفتگویی تلفنی و خصوصی به کری خوانی با یکدیگر پرداخته بودند و دروازه بان صبای قم مدعی بود اجازه تکرار گلزنی‌های او را نخواهد داد که البته در این راه ناکام ماند.
رضاییان در زمانی که پیراهن راه آهن را بر تن داشت اولین گل خود را به فروزان در استقلال به ثمر رساند و در ادامه در فصل بعدی با پیراهن پرسپولیس دروازه این گلر را در سیاه جامگان باز کرد. او در هفته پایانی لیگ در فصل گذشته نیز موفق شد دروازه محسن فروزان را در راه آهن باز کند و در نهایت این فصل نیز توانست برابر صبای قم با ضربه‌ای چیپ این دروازه بان را ناکام بگذارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی