[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۴
  • دوره جدید

حساسیت در صدر جدول به اوج رسید، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال استان فارس عصر روز پنجشنبه با برگزاری سه دیدار به پایان رسید. در مهم ترین بازی این هفته تیم‌های سوم و چهارم جدول در گراش به مصاف هم رفتند. هلال احمر که با کسب سه امتیاز این مسابقه حتی شانس صدرنشینی را هم داشت، در میان ناباوری بازی را با نتیجه سه بر یک به میهمانش پدیده ستارگان آباده واگذار کرد. ابوالفضل نوروزی مهاجم تیم پدیده که با اختلاف زیاد نسبت به سایرین، صدرنشین جدول گل‌زنان است، در این مسابقه هم دو گل به ثمر رساند. دیگر گل نماینده آباده را هم حسن مهدی غلامی ‌به ثمر رساند.
با این نتیجه تیم پدیده 26 امتیازی شد و جای هلال احمر را در رتبه سوم اشغال کرد. هلال احمر هم 24 امتیازی باقی ماند و به رتبه چهارم سقوط کرد.
در دیگر بازی پنجشنبه تیم لیدوما نورآباد که بدون شک آماده ترین تیم هفته‌های اخیر بوده، موفق شد تیم پرسپولیس شیراز را با نتیجه سه بر یک مغلوب کند. این پنجمین پیروزی پیاپی لیدوما بود و باعث شد آنها با 22 امتیاز در رتبه هفتم قرار بگیرند. پرسپولیس هم با این شکست 23 امتیازی در رتبه ششم باقی ماند و شانس صعود دو پله ای در جدول را از دست داد.
اما تیم صدرنشین استوک مرودشت هم که به میمند رفته بود، نتوانست به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل برابر میزبان پایین جدولی‌اش یعنی پادنا دست پیدا کند. بدین ترتیب استوک با 28 امتیازبه صدرنشینی ادامه داد و پادنا هم با 14 امتیاز در رتبه دهم باقی ماند.
سه دیدار دیگر این هفته از مسابقات، هفته گذشته برگزار شده بود. کاروتک با چهار گل در زمین زاگرس پیروز شده بود، ماهان نوین و ایمان سبز به تساوی یک بر یک رسیده بودند و ایرانیان هم دو بر یک مغلوب بنتو اسیر مهر شده بود.
در جدول رده بندی تیم استوک مرودشت با 28 امتیاز صدرنشین است و تیم‌های ایمان سبز شیراز با 27 و پدیده ستارگان آباده با 26 امتیاز دوم و سوم هستند.
هلال احمر گراش، بنتو اسیر مهر، پرسپولیس شیراز، لیدوما نورآباد، ماهان نوین شیراز، کاروتک کازرون و پادنای میمند در رتبه‌های چهارم تا دهم قرار دارند و ایرانیان شیراز و زاگرس شیراز تنها تیم‌هایی هستند که هنوز امتیازشان دو رقمی‌ نشده و با 8 امتیاز در رتبه‌های یازدهم و دوازدهم (منطقه سقوط) قرار دارند.
هنوز هفت هفته به پایان مسابقات باقی ماند و باید منتظر بود و دید که چه تیم‌هایی راهی مسابقات زیرگروه کشوری و جام حذفی می‌شوند و چه تیم‌هایی به لیگ یک سقوط خواهند کرد. ضمن اینکه ابوالفضل نوروزی مهاجم تیم پدیده ستارگان آباده با 18 گل صدرنشین جدول گل‌زنان است.
هفته شانزدهم این رقابت‌ها روز دوشنبه برگزار می‌شود. در ورزشگاه شهدای کازرون و از ساعت 14 تیم کاروتک میزبان لیدومای نورآباد خواهد بود. از ساعت 13 در ورزشگاه خیرساز ماهان، تیم‌های ماهان نوین و پرسپولیس شیراز به مصاف هم می‌روند. از همین ساعت در ورزشگاه جهان پهلوان تختی مرودشت تیم صدرنشین استوک میزبان زاگرس شیراز است. ایمان سبز شیراز هم از ساعت 12 به مصاف هلال احمر گراش خواهد رفت. دیدار تیم‌های بنتو اسیر مهر و پادنای میمند از ساعت 14 در ورزشگاه شهدای شهرستان مُهر آغاز خواهد شد و بالاخره پدیده ستارگان آباده در ورزشگاه تختی این شهر پذیرای تیم ایرانیان شیراز خواهد بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی