[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

اگر در همه بازی‌ها فیکس نباشم، می‌روم، روزنامه شیراز نوین

نشریه فرانس فوتبال ادعا کرد که انتقال الکساندر نوبل از شالکه به بایرن مونیخ، باعث تیره شدن رابطه مانوئل نویر با مدیران این باشگاه شده است. نویر که در سال 2011 از شالکه به بایرن مونیخ پیوست، در این سال‌ها دروازه‌بان شماره یک باواریایی‌ها بوده؛ اما در چند فصل اخیر با مصدومیت‌های طولانی مدتی روبرو شده و دیدارهای زیادی را از دست داده است. حتی گروهی معتقدند که او در یکی دو فصل اخیر نتوانسته کیفیت قبل را از خود بروز بدهد.
همین مسئله باعث شد مدیران بایرن خیلی زود دست به کار شوند و الکساندر نوبل، دروازه بان جوان شالکه، که در یکی دو فصل اخیر نمایش‌های درخشانی در ترکیب آبی‌های گل‌زن کرشن داشته، به خدمت بگیرند و او از تابستان آینده به جمع باواریایی‌ها اضافه خواهد شد.
اما فرانس فوتبال مدعی شده که این انتقال به ناراحتی نویر منجر شده است. براساس گزارش این نشریه فرانسوی، حسن صالح حمیدزیچ در گفتگو با نویر، به او اطلاع داده که قرار است نوبل فصل آینده حداقل 15 بازی برای بایرن مونیخ انجام بدهد؛ موضوعی که خشم این دروازه بان ملی پوش را به همراه داشت.
او هم در پاسخ گفت: چنین چیزی امکان دارد. تا وقتی من اینجا هستم، من در همه دیدارها بازی خواهم کرد؛ فارغ از اینکه در چه رقابت‌هایی باشد؛ حتی در دیدارهای دوستانه هم من بازی می‌کنم.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی