[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۹۱
  • دوره جدید

باید مانع تلفات مسافران نوروزی شد ، روزنامه شیراز نوین

سیاهپور: تلفات جاده‌ای ‌برکسی پوشیده  نیست کمیته فرهنگ‌سازی کاهش تلفات جاده‌ای استان فارس با حضور مدیرکل و معاونان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس به همراه بیان دیدگاه‌ها ‌و نظرات شرکت‌کنندگان در خصوص اقدامات فرهنگی در موضوع کاهش تلفات جاده‌ای برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس، علیرضا سیاهپور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس با بیان اینکه ضرورت اقدامات فرهنگی و آموزشی در راستای کاهش تلفات جاده‌ای به هیچ کس پوشیده نیست، گفت: می بایست مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به خصوص در ایام باقی‌مانده به نوروز 99 تلاش‌های مضاعفی برای اجرای برنامه‌های‌فرهنگی و آموزشی دنبال نماید. 
وی گفت: در راستای تأکیدهای  استاندار فارس مبنی بر ایجاد حساسیت لازم در سطح ادارات در تلاش خواهیم بود که با برگزاری جلسات هماهنگی در سطوح مختلف ادارات کل و شهرستان‌ها فضای عمومی استان را از تهدیدات و آسیب‌های ناشی از تلفات جاده‌ای مطلع نماییم.
مهندس علیرضا سیاهپور گفت: طبق هماهنگی‌های‌انجام شده با اداره کل آموزش و پرورش در امر آموزش برای نوجوانان و جوانان اقدامات مؤثری را در دست اجرا دارد.
وی با تقدیر از این اقدامات تأکید کرد: همه دستگاه‌ها‌ و متولیان فرهنگی می‌توانند با همکاری و نقش‌آفرینی در کاهش تلفات جاده‌ای مشارکت نمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی