[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

معاون استاندار فارس:‌ تنگ‌نظری در گزینش افراد پذیرفته نیست، روزنامه شیراز نوین

ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس نیروی انسانی سالم، توانمند، متعهد و کارآمد را ثروت و سرمایه اصلی هر سازمان و مجموعه دانست و در عین حال تأکید کرد:‌ در عین حساسیت در انتخاب نیروهای توانمند و پایبند به اخلاق، در گزینش این افراد نباید افراط و تفریط، سخت‌گیری، تنگ‌نظری یا سهل‌انگاری وجود داشته‌باشد.
عبدالرضا قاسم‌پور، شنبه در جلسه شورای هم‌اندیشی هسته‌های گزینش استان فارس در شیراز به متولیان امر گزینش توصیه کرد که اجازه ندهند هیچ خط فکری و جناحی در عملکرد آنها دخالت کند و به گونه‌ای عمل کنند که همیشه ضوابط بر روابط و هر حواشی دیگری حاکم باشد.
وی با اشاره به نقش گزینش صحیح در توسعه و پیشرفت کشور افزود: اینکه گفته می‌شود گزینش در رفاه پیشرفت و توسعه کشور اثرگذار است به این علت است که انتخاب نیروهای کارآمد و متعهد می‌تواند کشور را به سمت پیشرفت هدایت کند. 
معاون استاندار فارس، کار هسته‌های گزینش را سخت و حساس دانست و ادامه داد: گزینش در نظام اسلامی امری لازم و ضروری است و نه تنها مانع و رقیبی برای مدیران محسوب نمی‌شود بلکه چشم بینا و گوش شنوای آنها خواهد بود.
قاسم‌پور اظهار داشت: در جریان گزینش باید نیروهایی انتخاب شوند که سبب افزایش اعتماد مردم به نظام ‌شوند و در مسیر خدمات به مردم و نظام و به ویژه محرومان و مظلومان گام بردارند.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس افزود: افرادی باید به عنوان کارگزاران نظام اداری انتخاب شوند که به مسئولیت به عنوان یک طعمه و لقمه نگاه نکنند و مدیریت خود را امری موقت، گذرا و پایان‌پذیر بدانند. قاسم‌پور تصریح کرد: افرادی که بنا است برای کار در یک مجموعه انتخاب شوند باید رفتاری همراه با مهربانی، ادب و احترام با مردم و مراجعان داشته‌باشند و با صعه صدر پاسخ ارباب رجوع را بدهند.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس افزود: از آنجا که امروز یکی از دغدغه‌های اصلی مردم و مسئولان مسئله اشتغال است، باید در گزینش افراد دقت شود تا کسانی انتخاب شوند که حامی سرمایه‌گذار و سرمایه‌‎گذاری پاک باشند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی