[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

من عاشق گل‌زنی هستم می‌خواهم روزی در اروپا بازی کنم، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: «سنم خیلی کم بود. تو کوچه پس‌کوچه‌ها و تو محله‌ها فوتبال بازی می‌کردم. علاقه زیاد به این رشته منو برد به سمت استادیوم تختی، فضای بزرگ‌تر، فوتبالیست‌های قوی‌تر. تصمیم خودم رو گرفته بودم. عاشق گل زدن بودم. هیجان گل زدن و تشویق‌ها منو بیشتر به این رشته سوق می‌داد و با دیدن بازی‌های رئال مادرید توی اون دوران، عشقم به فوتبال بیشتر و بیشتر می‌شد.»
رامین نوروزی متولد ۱۳۷۱ از شهر آباده که این روزها با زدن ۱۸ گل، هم نجات دهنده تیمش هست و هم آقای گل مسابقات لیگ برتر استان. از او به عنوان پدیده آینده استان یاد می‌شود.
گفت و گوی ما با این آقای گل فعلی لیگ برتر فوتبال فارس را در ادامه می‌خوانید.
از چه تیمی ‌فوتبال را شروع کردی و در چه تیم‌های بازی کردی؟
من فوتبال را به صورت آکادمیک و از مدرسه فوتبال شاهین شروع کردم. بعد از آن در لیگ‌های یک و برتر استان و دسته ۳ کشور و جام حذفی کشور با تیم‌های بهینه راهبر و پدیده ستارگان آباده به میدان رفتم.
از عناوینی که به دست آوردی بگو.
در مدت بازی کردنم عناوین زیادی به دست آوردم؛ ولی شیرین ترین آن قهرمانی با تیم بهینه راهبر در سوپر لیگ و گرفتن سهمیه لیگ دسته ۳ کشور بود.
گل زدن برای تو چه حسی دارد؟
من عاشق گل‌زنی هستم. تا به حال گل‌های زیادی زده‌ام و سال گذشته به لطف خدا توانستم با ۱۴ گل آقای گل لیگ یک استان شوم و تیممان هم به لیگ برتر صعود کرد. امسال نیز در هفته پانزدهم با ۱۸ گل آقای گل مسابقات لیگ برتر استان هستم. 
شما هم تجربه در لیگ دسته ۳ کشور دارید و هم استان. تفاوت این مسابقات با هم  را چطور می‌بینید؟
اول باید در مورد مسابقات استانی بگویم و تشکر کنم از برگزار کنندگان مسابقات. با توجه به اینکه از لحاظ سخت‌افزاری هنوز خیلی تیم‌ها استانداردهای لازم را ندارند؛ کیفیت مسابقات در سطح بالایی قرار دارد. امسال شاهد تیم‌های باکیفیت و با امکانات حرفه‌ای بودیم. تیم ماهان شیراز امسال با امکانات خوبی که فراهم کرد، سطح مسابقات را بالا برد و امیدوارم در آینده تیم‌ها بتوانند با شرایط خوب در مسابقات شرکت کنند؛ زیرا هر چه کیفیت لیگ ما بالاتر باشد بازیکنان بیشتری به استان و کشور معرفی می‌شوند. در مورد مسابقات کشوری هم باید بگویم حضور در این مسابقات مستلزم هزینه زیاد است؛ زیرا با توجه به فشردگی مسابقات، مسافت و سطح کیفی مسابقات نیاز به برنامه‌ریزی دقیق‌تری دارد که این از سوی تیم‌های شهرستانی با منابع مالی محدود امکان‌پذیر نیست.
تیم و فوتبالیست مورد علاقه؟
من علاقه زیادی به تیم رئال مادرید و بازی کریستیانو رونالدو دارم. آرزویم هم این است که یک روز در اروپا بازی کنم.
از فوتبال آباده بگو.
آباده دارای امکانات بسیار خوبی است و از مربیان باتجربه‌ای هم برخوردار است. جا دارد از دوست خوب و مربی سابقم محمد مهدی دانشور یاد کنم و برایشان آرزوی موفقیت کنم.
صحبت پایانی.
جا دارد از پدر و مادرم و همه کسانی که در این سال‌ها کمکم کردند تشکر کنم. امیدوارم فکری به حال استعدادهای ورزشی کشور شود و روزی شاهد یک تیم از شهرم در لیگ برتر کشور باشم.  ضمناً از همبازی‌هایم که عامل موفقیت تیم و من بودند، به ویژه مدیریت خوب حاج حبیب‌الله حیدرپناه و مربی خوبم سید کمال محمدی تشکر می‌کنم. از شما هم که این فرصت را در اختیارم قرار دادید و باعث رشد جوان‌هایی مثل من می‌شوید، تشکر می‌کنم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی