[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۴
  • دوره جدید

حمایت شهرداری شیراز از آسیب‌‌دیدگان اجتماعی، روزنامه شیراز نوین

بهبود یافتگان سوءمصرف مواد مخدر به دیدن گاوچران‌های مفرغی رفتند. به گزارش روابط عمومی ‌اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز، بار دیگر جمعی از بهبودیافتگان سوءمصرف مواد مخدر به اتفاق خانواده‌هایشان به تماشای تئاتر نشستند. دکتر یوسف آفرینی، رئیس اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز در این باره گفت: سلسله برنامه‌های فرهنگی و هنری با هدف صیانت از بهبودیافتگان سوءمصرف مواد مخدر انجام می‌شود. آفرینی گفت: بیش از یک سال است که بهبود یافتگان را به تماشای کنسرت‌های موسیقی و تئاتر برده ایم و این سلسله برنامه‌ها تا پایان سال ادامه خواهد داشت.
وی اضافه کرد: از تمام راه‌های ممکن جهت صیانت از این اشخاص استفاده می‌کنیم و در کنار آنها خواهیم بود. آفرینی گفت: برنامه‌های هنری نظیر موسیقی و تئاتر تأثیر بسیار مطلوبی بر سلامت روان این افراد دارد و ما به برگزاری این برنامه‌های هنری ادامه خواهیم داد. آفرینی گفت: جادوی صحنه چه آن زمان که با کاتارسیس در تراژدی و چه آن زمان که با ایجاد نشاط و شادی در کمدی بر مخاطب نفوذ می‌کند، نقشی درمانگر و نجات‌بخش دارد. 
در پایان، وی از نوید جعفری کارگردان تئاتر «گاوچران‌های مفرغی» و دیگر عوامل این تئاتر تشکر کرد و افزود: امیدوارم هنرمندان بیشتری در راستای صیانت از افراد جامعه هدف به ما یاری دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی