[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

فارس نایب‌قهرمان مسابقات والیبال کارگری کشور، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط‌ عمومی ‌هیئت ورزش کارگری استان فارس تیم والیبال کارگران پویندگان صنعت فجر شیراز نایب‌قهرمان مسابقات دسته دو کارگران کشور شد.
 امید جواندل، رئیس هیئت ورزش کارگری استان فارس گفت: مسابقات والیبال دسته دو کارگران کشور از روز دوشنبه مورخه 16/۱۰/1398 با شرکت ۶ تیم زنجان، همدان، لرستان، کرمانشاه، بندرعباس و فارس به میزبانی کرمانشاه در دو گروه 3 تیمی آغاز شد که تیم فارس در بازی اول با نتیجه دو بر صفر همدان را مغلوب کرد و در بازی دوم با نتیجه دو بر صفر از سد تیم میزبان کرمانشاه گذشت و به عنوان تیم اول از گروه خود صعود نمود.
وی گفت: از گروه دوم تیم‌های زنجان و لرستان صعود نمودند که در بازی ضربدری، تیم‌های فارس و کرمانشاه  با نتیجه دو بر صفر تیم‌های لرستان و زنجان را شکست دادند و به فینال این دوره از مسابقات صعود نمودند.
در بازی رده‌بندی تیم لرستان با شکست تیم زنجان مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب نمود و در بازی فینال که با حضور علاقه‌مندان این رشته جذاب ورزشی برگزار گردید، تیم کرمانشاه با شکست تیم فارس مقام اول این دوره از مسابقات را کسب نمود و تیم فارس نایب قهرمان این دوره از مسابقات گردید.
 لازم به ذکر است که تیم‌های اول تا سوم این دوره از مسابقات به بازی‌های دسته یک کشور راه یافتند.
اسامی ‌بازیکنان تیم پویندگان صنعت فجر شیراز نماینده استان فارس: ایمان مصطفوی، ‌هادی شفیعی، علی کشاورز، فرشاد کاظمی‌، صابر زارع، محمدرضا آقایی، سیدارسلان رضوی، امین چابوک، سید حسام الدین موسوی، محمدهادی مرادی، مربی:  حامد رحمانی، سرپرست: محمد بمویی فرد.
امید جواندل، رئیس هیئت  ورزش کارگری استان از حمایت‌ها و زحمات بی‌دریغ دکتر مختاری، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس، آقای آزادی اسپانسر این دوره از مسابقات، داود مظفری رئیس انجمن والیبال کارگران استان و محمد بمویی فرد پیشکسوت  والیبال استان فارس که در زمینه آماده‌سازی و اعزام تیم زحمات زیادی متقبل شدند، تشکر و قدردانی کرد.
امید جواندل با بیان اینکه حرکت رو به رشد ورزش کارگران با تمام توان و قدرت در حال انجام است، گفت: هیئت ورزش کارگران استان فارس از ابتدای سال تاکنون 18 اعزام به مسابقات قهرمان کشوری کارگران در رشته‌های مختلف ورزشی داشته است.
وی در ادامه با بیان اینکه درسال جاری 12 اعزام تیم از آقایان و 6 اعزام تیم بانوان به مسابقات کشوری داشته‌ایم، گفت: ورزش کارگری استان در مجموع تیمی‌ در بخش آقایان در مسابقات کبدی مقام سوم، آمادگی جسمانی مقام دوم و داژبال آقایان مقام سوم و در بخش بانوان در رشته شنا و شطرنج مقام سوم تیمی ‌را کسب نموده است.
جواندل گفت: بیش از 15 مدال رنگین انفرادی در مسابقات قهرمانی کشور در رشته‌های مختلف توسط ورزشکاران کسب شده است و ان‌شاءالله تا پایان سال جاری با قدرت در بقیه رشته‌ها اعزام‌های خود را انجام خواهیم داد.
امید جواندل ضمن تقدیر و تشکر از حمایت‌های سهراب مختاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس افزود: آنچه در ورزش کارگران استان تاکنون محقق شده است، حاصل یک کار تیمی ‌در هیئت ورزش کارگران استان فارس و با حمایت‌های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس و تلاش همکاران در هیئت ورزش کارگران استان و رؤسای محترم انجمن‌های ورزش کارگری است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی