[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۶
  • دوره جدید

سپاه فارس عازم سیستان شد، روزنامه شیراز نوین

سردار بوعلی: کمک‌های‌مردمی توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج جمع‌آوری‌ می‌شود 
سپاه فارس عازم سیستان شد

ماشین‌آلات سپاه فجر فارس عازم  سیستان و بلوچستان شد؛  گروه‌های جهادی فارس در آمادگی کامل هستند

 جانشین سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه سپاه آماده خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان است، گفت: ماشین‌‌های مهندسی سپاه فجر فارس در حال کمک به سیل‌زدگان هستند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، سرتیپ دوم پاسدار یداله بوعلی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تاکنون چند تریلی مواد غذایی توسط سپاه فجر استان فارس به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان ارسال و به صورت بسته‌بندی و غذای پخته به مردم این مناطق ارائه شده است.
جانشین سپاه فجر فارس افزود: با توجه به اینکه گروه‌های جهادی زیادی از استان‌های همجوار به سیستان و بلوچستان اعزام شده‌ به ما اعلام شده در حال حاضر  نیازی به اعزام گروه‌های جهادی نیست به همین دلیل خدمت‌رسانی ما معطوف به کمک‌رسانی و ارسال اقلام مورد نیاز سیل‌زدگان شد.
سردار بوعلی با قدردانی از همراهی مردم و خیران استان فارس در کمک به سیل زدگان تصریح کرد: کمک‌های مردمی در تمام نواحی سپاه فجر استان فارس توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج در حال جمع‌آوری است و مردم نوع دوست این استان نیز کمک‌های زیادی به سیل‌زدگان انجام داده‌اند.
وی بیان کرد: نخستین محموله این کمک‌ها  سه روز پیش به استان سیستان و بلوچستان اعزام شده و گروه‌های مردمی نیز در قالب موکب استقرار یافته و با پخت غذا در حال خدمت‌رسانی هستند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی