[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۷۹
  • دوره جدید

مرگ راننده در حادثه واژگونی خودروی سواری، روزنامه شیراز نوین

یک دستگاه خودروی پراید دوشنبه شب به هنگام تردد در کمربندی سلطان‌آباد به یکباره واژگون شد و راننده آن جان باخت. به گزارش پایگاه خبری 125، پس از اطلاع‌رسانی این حادثه توسط شاهدان به سامانه 125، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی شیراز بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 18 این سازمان را ساعت 22 به محل حادثه در کمربندی سلطان‌آباد اعزام کرد. به گفته آتش‌نشانان حاضر در صحنه حادثه یک دستگاه خودروی پراید درحال حرکت بود که پس از عدم کنترل خودرو و طی کردن عرض جاده ناگهان به یک طرف واژگون و دچار حریق شده و راننده آن نیز از اتاقک خودرو به بیرون پرتاب گردیده بود. 
به دنبال واژگونی و حریق این خودرو، مسیر تردد خودروهای عبوری مسدود و راه‌بندان شدیدی در محل حادثه ایجاد شد. آتش‌نشانان با توجه به راه‌بندان شدید دراطراف این حادثه به سرعت در محل حضور یافته و هم‌زمان با نصب علائم هشدار دهنده  ایمنی در اطراف محل حادثه به سرعت به اطفای حریق خودرو مشغول شدند. 
راننده 45 ساله خودرو که براثر این حادثه به بیرون پرتاب و به شدت دچار آسیب‌دیدگی شده بود، پس از تحویل به عوامل اورژانس حاضر در محل، مرگ وی تأیید شد. آتش نشانان برای جلوگیری از حوادث احتمالی محل حادثه را پاکسازی و ایمن کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی