[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۶
  • دوره جدید

سقوط ۱۵ متری کارگر ساختمانی به محل گودبرداری، روزنامه شیراز نوین

کارگر 25 ساله‌ای‌در حین کار در ارتفاع 15 متری یک ساختمان در دست ساخت به عمق محل گودبرداری سقوط کرد و روانه بیمارستان شد.
به گزارش پایگاه خبری 125، به دنبال وقوع این حادثه سایر کارگران سراسیمه با سامانه 125 تماس گرفتند و آتش‌نشانی را در جریان آن قرار دادند که ستاد فرماندهی این سازمان بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 17 را ساعت 19:14 دقیقه دوشنبه به محل حادثه واقع در خیابان عدالت روانه کرد. به گفته علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش‌نشانی، این کارگر جوان در ارتفاع 15 متری ساختمان نیمه کاره، سرگرم کار بود که بر اثر بی‌احتیاطی و رعایت نکردن نکات ایمنی، ناگهان به داربست‌های‌ساختمان برخورد و بعد از آن به عمق محل گودبرداری سقوط کرد. 
وی اضافه کرد: آتش‌نشانان ضمن ایمن‌سازی، باتوجه به وجود یک دستگاه خودروی جرثقیل در محل، بی‌درنگ با استفاده از این وسیله به عمق گودبرداری رفتند و سپس با احتیاط کامل بوسیله برانکارد مخصوص و جرثقیل، کارگر مصدوم را از داخل گودال خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند. عدلو خاطرنشان کرد: این کارگرجوان که از قسمت کمر و پا دچار مصدومیت شدید شده بود، به وسیله آمبولانس اورژانس به بیمارستان انتقال یافت.
عدلو رئیس کرد: تحقیقات بیشتر در خصوص علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان این سازمان در دست انجام است. همچنین در ساعت 16:46 همان روز نیز سقوط کارگری 30 ساله از داربست ساختمان نیمه کاره در چهار راه مشیر وی را راهی بیمارستان کرد. 
این عملیات توسط تیم امداد و نجات از ایستگاه 11 امداد‌رسانی شد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی