[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۰
  • دوره جدید

ثبت رکورد تازه در حفاری تونل‌های خط ۲ مترو، روزنامه شیراز نوین

حفاری تونل‌های‌خط 2 در ماه گذشته 820 متر پیش‌روی داشته است که رکورد تازه‌ای ‌به شمار‌می‌رود. رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شیراز با اعلام این خبر به مقایسه این رکورد با قبل پرداخت و گفت: پیش از این رکورد حفاری ماهانه خط 2 مترو شیراز 740 متر بوده که در مهرماه سال جاری ثبت شده است. «حسن مرادی» با اشاره به این که در تولید سگمنت‌های‌مورد نیاز خط 2 نیز شاهد ثبت رکورد تازه‌ای ‌بوده‌ایم، افزود: 532 رینگ سگمنت برای بدنه‌سازی تونل‌های‌خط 2 در دی ماه تولید شده است که این تعداد نیز رکورد تازه‌ای‌ در زمینه تولید سگمنت محسوب‌می‌شود. 
وی اضافه کرد: پیش از این رکورد کارخانه تولید سگمنت 522 رینگ بوده که در آذرماه امسال ثبت شده است. مرادی در خصوص پیشرفت حفاری خط 2 یادآور شد: در حال حاضر دستگاه حفار شماره یک از چهارراه گمرک عبور کرده و در حال پیش‌روی به سمت میدان امام حسین (ع) است.
وی ادامه داد: دستگاه شماره 2 نیز به نزدیکی ایستگاه استقلال رسیده است و طی چند روز آینده از آن عبور خواهد کرد. مرادی بر اهمیت خدمات‌رسانی به شهروندان رئیس کرد و گفت: سازمان قطار شهری شیراز تمام اراده و توان خود را به کار گرفته است تا فاز یک خط 2 تا پایان سال آینده برای خدمات‌رسانی به شهروندان آماده شود. گفتنی است، خط 2 مترو شیراز به طول 15 کیلومتر و با 13 ایستگاه از میانرود تا کلبه سعدی امتداد دارد و شمال و جنوب شهر را به هم متصل‌می‌کند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی