[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۰
  • دوره جدید

زیدان و پاسخ به تعریف و تمجیدهای امباپه، روزنامه شیراز نوین


کیلیان امباپه، بار دیگر به تعریف از زیدان پرداخت و سرمربی رئال پاسخ آن را داد. رئال مادرید در یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری میهمان اونیونیستا سالامانکا است. یک تک بازی که در نهایت باید دید کدام تیم به یک هشتم نهایی راه خواهند یافت. جام حذفی همواره جام شگفتی‌ها بوده؛ با این حال بسیار بعید به نظر می‌رسد که رئال مغلوب حریف دسته سومی ‌خود شود؛ به خصوص که زیدان این بازی را کاملاً جدی گرفته است.
سرمربی فرانسوی رئال در نشست خبری این بازی گفت: «حداکثر تمرکز را روی این بازی داریم و کوپا دل ری برای ما جام مهمی ‌است. هیچ حریفی را دست کم نمی‌گیریم و برایمان فرق نمی‌کند در چه مرحله ای قرار داریم. آماده ایم و با تمام قدرت به مصاف اونیونیستا خواهیم رفت.»
ورزشگاه با زمین نه چندان خوب: «ما به هر شرایطی عادت داریم و از لحاظ ذهنی و بدنی مشکلی نداریم. می‌دانیم کجا و برابر چه تیمی ‌بازی داریم.»
بیل و خامس: «این دو حالا دیگر هیچ مصدومیتی ندارند و با ما به سالامانکا می‌آیند. آنها در شرایط بازی قرار دارند و این‌طور نیست که یک دفعه ظاهر می‌شوند و یک دفعه نیز غیبشان می‌زند.»
اودریوسولا در بایرن: «بله؛ او احتمالاً جدا خواهد شد ولی هنوز هیچ چیز رسمی ‌نشده است.»
جانشین برای اودریوسولا: «هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. جدایی اودریوسولا هنوز قطعی نیست. این‌طور نیست که روی یکی خط بکشم تا بازیکنی دیگر را وارد کنم. ما یک مجموعه پر از بازیکنان باکیفیت داریم. تا 31 ژانویه هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. شاید بازیکن جذب کنیم؛ شاید هم از دست بدهیم.»
کیلیان امباپه بار دیگر تأیید کرد که زیدان الگوی او بوده است. زیزو در واکنش گفت: «امباپه الان یک الگوی فوتبالی برای همه است. همه ما زمانی برای بسیاری الگو بوده‌ایم. همین و بس.»

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی