[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۴
  • دوره جدید

تردد در تمام محورهای فارس عادی و برقرار است، روزنامه شیراز نوین

ایسنا- مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس گفت: براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی و اطلاعات سامانه‌های تردد شمار و گشت‌های شعب راهداری، در حال حاضر تمام محورهای مواصلاتی فارس به جز تعدادی از محورهای کارگاهی باز و تردد در آنها به ‌روال عادی در جریان است. 
حمید احمدی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: طی شبانه‌‌روز گذشته، کل تردد ثبت ‌شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۱۲۶ تردد شمار فعال در محورهای برون‌‌شهری، نسبت به روز قبل ۵ درصد افزایش را نشان می‌دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۶درصد محاسبه شده است.
او افزود: اوج تردد بین ساعات ۷ تا ۸ در محور مرودشت- شیراز و کمترین تردد در محور فیروز آباد - فراشبند بین ساعات ۱۲ تا ۱۳ انجام شده است که هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌‌تری را برای سفر انتخاب کنند.
مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس همچنین گفت: به دلیل وجود کارگاه جاده‌ای عملیات انفجار و ترانشه‌برداری برای احداث آزاد راه شیراز - اصفهان واقع در محورشیراز - بیضا از تاریخ یکم دی ماه تا ۱۵ اسفندماه از ساعت ۷ صبح تا ۱۸ امکان عبور وجود ندارد و تردد از محور قدیم شیراز - بیضا انجام می‌شود.
احمدی همچنین به آخرین وضعیت شرایط جوی در جاده‌های فارس اشاره کرد و گفت: در حال حاضر شاهد بارش برف در همه محورهای سپیدان، محور جدید کازرون-دشت ارژن، رستم، نورآباد، پیراشکفت، دشمن‌زیاری به شیراز، مرودشت به شیراز، سپیدان به سده و امامزاده اسماعیل به خرم‌بید، مرودشت (تنگ شول، کام و ارسنجان به بوانات و دیدگان) هستیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی