[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

فهرست نهایی شورای ائتلاف نیروهای انقلابی فارس تا نیمه بهمن‌ماه منتشر می‌شود، روزنامه شیراز نوین

 شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی فارس اعلام کرد: بیش از ۱۶۰ نفر در استان فارس مورد بررسی شورای ائتلاف قرار گرفته که با دریافت تدریجی نتایج نظرسنجی‌ها، فهرست نهایی داوطلبان مورد حمایت شورای ائتلاف در شیراز و سایر شهرهای فارس تا حدود نیمه بهمن‌ماه منتشر می‌شود.
به گزارش واحد رسانه و ارتباطات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی فارس، این شورا طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به دنبال درخواست شورای ائتلاف، بیش از ٤٠ نفر از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در شهر شیراز و بیش از ١٢٠ نفر در سایر شهرهای استان فارس، خود را در معرض بررسی شورای ائتلاف قرار دادند که با دریافت تدریجی نتایج نظرسنجی‌ها، فهرست نهایی داوطلبان مورد حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در شیراز و سایر شهرهای استان فارس تا حدود نیمه بهمن‌ماه منتشر خواهد شد.
متن این اطلاعیه بدین شرح است:  بسم الله‌الرحمن‌الرحیم، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان فارس، در طلیعه بهمن ماه که یادآور پیروزی باشکوه انقلاب اسلامی است و در آستانه ورود به مراحل نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی، موارد زیر را به استحضار مردم شریف فارس می‌رساند:
١- شهادت سردار سلیمانی موجی از نفرت علیه امریکای جنایتکار ایجاد کرد و مراسم تشییع آن شهید بزرگوار تجلی قدرت خداوند در اتحاد قلوب مردم ایران و آزادگان جهان شد.
٢- مشارکت هر چه بیشتر مردم ایران در انتخابات مجلس شورای اسلامی به همه جهانیان نشان خواهد داد که راه حل همه مشکلات و ناکارآمدی‌های موجود، در داخل کشور و در دستان پرتوان آحاد ملت ایران است، به همین دلیل شرکت در انتخابات  این مجلس، وظیفه ملی همه شهروندان ایران است.
٣- به دنبال درخواست شورای ائتلاف، بیش از ٤٠ نفر از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در شهر شیراز و بیش از ١٢٠ نفر در سایر شهرهای استان فارس، خود را در معرض بررسی شورای ائتلاف قرار دادند، ما از اعتماد همه این برادران و خواهران عزیز به شورای ائتلاف، صمیمانه تشکر می‌کنیم.
از بین این برادران و خواهران، پنج برابر تعداد نمایندگان هر حوزه انتخابیه،٢٠ نفر در شهر شیراز و حدود ٧٠ نفر در سایر شهرستان‌های استان، توسط شوراهای ائتلاف در هر حوزه انتخابیه، مشخص شده و اسامی آنها به واحد نظرسنجی شورای ائتلاف ارسال شده است.
٤- با دریافت تدریجی نتایج نظرسنجی‌ها، فهرست نهایی داوطلبان مورد حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در شیراز و سایر شهرهای استان تا حدود نیمه بهمن‌ماه منتشر خواهد شد.
شورای ائتلاف تأکید می‌کند که تاکنون حضور هیچ فردی در فهرست نهایی این شورا قطعی نشده است و اسامی اعلام شده در فضای مجازی، مبنایی جز گمانه‌زنی ندارد.
از خداوند منان می‌خواهیم که دل‌های ما و مردم شریف استان را در جهت تشکیل مجلسی مقتدر، انقلابی و دارای توان برداشتن گام دوم انقلاب هدایت نماید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی