[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۶
  • دوره جدید

احراز صلاحیت یک داوطلب انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان در فارس، روزنامه شیراز نوین


ایرنا- فرماندار شهرستان شیراز گفت: تاکنون صلاحیت یک نفر از داوطلبان انتخابات میان‌دوره‌ای‌پنجمین مجلس خبرگان رهبری در استان فارس احراز شده است.
محمدرضا امیری چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۳۷ داوطلب برای انتخابات میاندوره‌ای‌مجلس خبرگان رهبری در استان فارس ثبت‌نام کردند.
فرماندار شیراز بیان کرد: ۱۲ نفر از این داوطلبان در فرمانداری شیراز ثبت‌نام و مابقی در ستاد مستقر در وزارت کشور و قم نام‌نویسی کرده‌اند. وی ادامه داد: تاکنون در مجموع ۲۳ نفر از داوطلبان انصراف خود را اعلام کرده‌اند که از این تعداد، دو نفر در فرمانداری شیراز و مابقی با حضور در وزارت کشور انصراف خود را اعلام نمودند.
امیری اضافه کرد: در مجموع ۱۴ نفر از این افراد تا زمان بررسی صلاحیت‌ها‌باقی ماندند که از این افراد، صلاحیت یک نفر تأیید شده است. این مقام مسئول از گفتن نام تنها داوطلب تأیید صلاحیت شده استان فارس خودداری کرد.
فارس در مجلس خبرگان، پنج کرسی نمایندگی دارد که انتخابات میاندوره‌ای‌برای جایگزینی مرحوم آیت الله اسدالله ایمانی در این استان برگزار خواهد شد. 
برای این منظور باید حداقل ۲ نفر داوطلب نمایندگی مجلس خبرگان در فارس باشند.  انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز دوم اسفند ماه ۹۸ برگزار می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی