[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

گام بلند استوک مرودشت به سوی قهرمانی، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال فارس روز دوشنبه با برگزاری شش دیدار به پایان رسید، هر چند یک دیدار در آخرین لحظات نیمه تمام ماند.
تیم صدرنشین استوک مرودشت این هفته با تیم ته جدولی زاگرس شیراز بازی داشت و با نتیجه دو بر یک میهمانش را شکست داد. بدین ترتیب استوک با31 امتیاز صدرنشینی خود را استحکام بخشید و زاگرس با همان هشت امتیاز در رتبه دوازدهم باقی ماند.
پدیده ستارگان آباده در زمین خود با دیگر تیم ته جدولی یعنی ایرانیان شیراز بازی داشت و در میان ناباوری نتوانست حریف خود را شکست دهد. ایرانیان در نیم فصل دوم جان تازه‌ای گرفته و از آباده هم با یک تساوی بدون گل ارزشمند به شیراز بازگشت. البته پدیده با همین یک امتیاز توانست به رتبه دوم صعود کند.
ایمان سبز شیراز، تیم سوم جدول در زمین خود به مصاف تیم چهارم یعنی هلال احمر رفت. این بازی تا بعد از دقیقه 90 مسابقه با نتیجه دو بر یک به سود گراشی‌ها ادامه داشت؛ اما به دلیل بی‌انضباطی عوامل تیم ایمان سبز، این بازی در دقیقه 93 توسط داور مسابقه متوقف شد. طبیعتاً نتیجه این بازی با حکم کمیته انضباطی سه بر صفر به سود هلال احمر اعلام می‌شود و بدین ترتیب هلال احمر در امتیاز 27 با تیم‌های پدیده و ایمان سبز هم امتیاز خواهد شد.
تیم بنتو اسیر مهر هم موفق شد پادنای میمند را با دو گل شکست دهد و به رتبه پنجم جدول صعود کند. پادنا هم با 14 امتیاز در رتبه دهم باقی ماند. ماهان نوین هم در یک بازی حساس، سه بر یک میزبانش پرسپولیس شیراز را مغلوب کرد و از این تیم در جدول پیشی گرفت. ماهان با 24 امتیاز در رتبه ششم قرار گرفت و پرسپولیس با 23 امتیاز به رتبه هشتم سقوط کرد.
همچنین تیم کاروتک کازرون در زمین خود با تساوی دو دو مقابل لیدومای نورآباد به کار خود پایان داد. این نخستین بار در نیم فصل دوم بود که تیم لیدوما موفق به کسب پیروزی نشد. لیدوما با این تساوی 23 امتیازی شد و در رتبه هفتم قرار گرفت. کاروتک هم با 18 امتیاز در رتبه نهم باقی ماند.
هفته هفدهم این پیکارها فردا (جمعه) آغاز می‌شود. تیم لیدوما در ورزشگاه شهید لشگری نورآباد میزبان ماهان نوین شیراز است. کاروتک در ورزشگاه شهدای کازرون به مصاف استوک مرودشت می‌رود. هلال احمرگراش در ورزشگاه شهدای این شهر از پرسپولیس شیراز پذیرایی می‌کند. همچنین تیم زاگرس شیراز در ورزشگاه شهدای سیمان میزبان بنتو اسیر مهر خواهد بود. دیدار دو تیم شیرازی ایرانیان و ایمان سبز در ورزشگاه شهید حمزه شیراز برگزار می‌شود و بالاخره تیم پادنا در ورزشگاه شهید صیادی نژاد میمند میزبان پدیده ستارگان آباده خواهد بود.
همگی بازی‌ها از ساعت 14 روز جمعه آغاز می‌شوند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی