[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۱
  • دوره جدید

رقم پیشنهادی عجیب تاتنهام برای جذب گرت بیل!، روزنامه شیراز نوین

دو روز پیش در برنامه ال چیرینگیتو فاش شد که سران دو باشگاه رئال و تاتنهام برای انتقال گرت بیل وارد مذاکره شده اند.
 گرت بیل تابستان 2013 بود که با انتقالی 101 میلیون یورویی از تاتنهام به رئال، تبدیل به گران‌ترین فوتبالیست دنیا شد. او تا سال 2016 این رکورد را در اختیار داشت تا اینکه یونایتد با 105 میلیون یورو پل پوگبا را به خدمت گرفت.
بیل در طی این سال‌ها عملکردی پرنوسان در رئال داشته است. او در اغلب فینال‌های بزرگ برای رئال گل‌زنی کرده و یک مهره تأثیرگذار بوده؛ ولی در دو سه سال اخیر جایگاه ثابت خود را از دست داده و به دلیل مشغولیت‌هایش در ورزش گلف، همواره مورد انتقاد اسپانیایی‌ها قرار داشته است. به اینها مصدومیت‌های متوالی بیل را نیز باید اضافه کرد.
بیل تابستان امسال تا مرز جدایی از رئال و رفتن به یک باشگاه چینی هم پیش رفت؛ ولی رئال با رد پیشنهاد مالی چینی‌ها به بیل اجازه خروج نداد، اما این روزها شایعات زیادی در مورد بازگشت او به تاتنهام منتشر شده است.
پس از افشای ملاقات سران رئال و تاتنهام برای انتقال بیل، در ال چیرینگیتو این ادعا مطرح شد که دنیل لوی مالک تاتنهام برای جذب بیل پیشنهادی 30 میلیون یورویی به رئال ارائه داده است. پیشنهادی بسیار پایین برای بازیکنی که کسی در توانایی‌های او شک ندارد. رئال با این پیشنهاد مخالفت کرده است و حاضر نیست با رقمی ‌کمتر از 80 میلیون یورو اجازه جدایی به بیل بدهد. 
این شایعات در حالی مطرح می‌شوند که اخیراً ایجنت بیل گفته بود که این بازیکن قصد دارد تا سال 2022 و پایان قراردادش در رئال بماند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی