[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

پزشکان متخصص در راه فارس ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس از مؤسسه ملی ندای سلامت مرهم دعوت کرده است به استان فارس سفر کنند. این گروه که با حضور بیش از ۵۰۰ پزشک متخصص و فوق تخصص تشکیل شده است، در مناطق مختلف به مداوای بیماران نیازمند و کمتر برخوردار اقدام ‌می‌کنند
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس،  دکتر عنایت الله رحیمی از مؤسسه ملی «ندای سلامت‌مرهم» دعوت کرده است به استان فارس سفر کنند.
این گروه که با حضور بیش از ۵۰۰ پزشک متخصص و فوق تخصص  تشکیل شده است؛ در مناطق مختلف کشور به مداوای بیماران نیازمند و اقشار کمتر برخوردار  اقدام می‌کنند.  
استاندار فارس جهت هماهنگی سفر این تیم به استان فارس  با تعدادی از اعضا و نمایندگان آنها دیدار کرد.  نماینده عالی دولت در استان فارس در این دیدار با تأکید بر اهمیت این اقدام انسان دوستانه و تأثیر آن در آینده افرادی که مورد حمایت قرار می‌گیرند، عنوان کرد: تمام مجموعه مدیریتی استان فارس برای سفر تیم «مرهم» از هیچگونه کمک و حمایتی دریغ نخواهد کرد و در زمینه بیماریابی و معرفی بیماران جامعه هدف دستگاه‌هایی از جمله کمیته امداد، بهزیستی، دانشگاه علوم‌پزشکی، امور عشایر و آموزش و پرورش همکاری لازم را با مجموعه «مرهم» خواهند داشت. وی از رسانه‌های استان نیز خواست اقدامات لازم را در زمینه اطلاع‌رسانی انجام دهند. استاندار فارس با اشاره به ظرفیت مجمع خیرین استان افزود: این مجموعه می‌تواند در راستای تحقق  این کار خیر به کمک مؤسسه «مرهم» بیاید و زمینه ارائه خدمات درمانی مطلوبی به قشر ضعیف استان فارس که در حقیقت ولی‌نعمت همگی ما هستند را فراهم کند. وی با بیان اینکه دانش‌آموزانی در آموزش و پرورش فارس هستند که از معضلات و بیماری‌های مادرزادی سر و صورت رنج‌می‌برند، گفت: آموزش و پرورش این استان باید از فردا شناسایی بیماران و جامعه هدف را شروع کند.
دکتر رحیمی گفت: پیشنهاداتی از جمله اختصاص یک بیمارستان خاص و یا اختصاص اتاق‌های عملی در هر بیمارستان در سراسر استان فارس و شهرستان‌های این استان روی میز است که حق انتخاب مدل‌های مختلف با هیئت مدیره مؤسسه «مرهم» است که هر نوعی را که مناسب فعالیت آنها است انتخاب کنند و این آمادگی وجود دارد که تأمین شود. 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس این گروه پزشکی که قرار است  در بیست و هفتمین سفر خود  نیمه دوم‌اسفند‌ماه در استان  فارس  بیماران نیازمند به جراحی‌های فک و صورت را مداوا کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی