[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

تقدیر مدیرکل راهداری از راهداران فارس، روزنامه شیراز نوین

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای‌استان فارس با صدور پیامی از تلاش شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر راهداران و فعالان پرتلاش این عرصه در سهولت عبور و مرور مردم، تشکر و قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس، علیرضا سیاهپور از تلاش‌های شبانه‌روزی راهداران عزیز استان، تقدیر و تشکر کرد.
در این پیام آمده است: در پی نزول رحمت الهی و بارش بی‌سابقه برف سنگین در بخش‌های گسترده‌ای‌ از جغرافیای استان پهناور فارس طی روزهای اخیر با همت مضاعف و حضور به موقع همکاران عزیز راهدار در محورهای مواصلاتی، برف‌روبی و پاک‌سازی جاده‌ها‌ و یخ‌زدایی، کمترین مشکل در تردد ایمن و روان ایجاد شد و با کمک‌رسانی و اسکان به افراد در راه مانده در محورهای مختلف استان به نحوه مطلوب خدمت‌رسانی انجام و از بروز هرگونه حوادث احتمالی و آسیب رسیدن به هموطنان جلوگیری شد.
اینجانب با سپاس بی‌کران به درگاه کبریایی به خاطر  بارش رحمت الهی، از تلاش‌های‌ شبانه‌روزی همکاران عزیز خودم که شخصاً شاهد زحمات عزیزان و تلاش‌های بی‌وقفه با امکانات محدود، در عمل به «تعاونوا علی‌البر و التقوی» صحنه‌های زیبای خدمت به همنوعان را آفریده و جلوه‌ای از مودت و انسان‌دوستی را به نمایش گذاشتند، صمیمانه سپاسگزاری می‌کنم  و بر دستان تک تک عزیزان به پاس قدرشناسی بوسه می‌زنم و از درگاه با عظمت حضرت سبحان مسئلت می‌نمایم که این عزیزان را همواره مورد عنایات خویش قرار دهد.
از بخش خصوصی و دستگاه‌های همکار از قبیل اورژانس، هلال‌احمر، فرماندهی پلیس راه و همکاران خدومشان و به ویژه استاندار فارس، معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیرکل بحران استانداری وفرمانداران شهرستان‌ها ازطرف خانواده پرتلاش راهداری تقدیر وتشکر‌ می‌نمایم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی