[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز منصوب شد، روزنامه شیراز نوین

شهردار شیراز در حکمی مرتضی جعفری را به سمت معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز منصوب کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، مهندس اسکندرپور در حکم مرتضی جعفری نظارت بر برنامه‌ریزی، سازماندهی و کنترل در زمینه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در سطح شهر را از مهم‌ترین مأموریت‌های‌رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز برشمرد.
همچنین نظارت بر تعیین خط و مشی برنامه‌های‌کلی، نظارت بر تهیه و تدوین طرح‌های‌کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت و ... از دیگر مأموریت‌های‌جعفری است. مرتضی جعفری دارای مدرک دکترای زبان و ادبیات فارسی و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز است. از جمله سوابق وی ‌می‌توان به مشاور کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز، مشاور فرهنگی آستان مقدس شاهچراغ (ع)، مشاور رئیس شورای اسلامی شهر در امور دانشگاه‌ها، مدیر گروه زبان و ادبیات فارسی و عربی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز در تمام مقاطع  از سال ۹۴ تا کنون و عضو شورای پژوهشی دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز اشاره کرد.
از جمله سوابق فرهنگی جعفری‌می‌توان، راه اندازی کانون ادبی، برگزاری همایش‌های‌مختلف در حوزه فرهنگی و ادب اشاره کرد. همچنین مرتضی جعفری مؤلف کتب و مقالات علمی - تخصصی در حوزه فرهنگ و ادبیات فارسی نیز است.
گفتنی است پیش از این ابراهیم گشتاسبی راد عهده دار سمت ریاست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی