[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۱
  • دوره جدید

سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز منصوب شد، روزنامه شیراز نوین

شهردار شیراز طی حکمی حمید جورکش را به سمت سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز منصوب کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس اسکندرپور شهردار شیراز در حکم انتصاب حمید‌جورکش به سمت سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز برنامه‌ریزی و به کارگیری شیوه‌های‌مناسب اطلاع‌رسانی؛ سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی و بسترسازی برای ایجاد و تقویت ارتباطات چندسویه و تعامل مدیریت شهری با نخبگان، اقشار خاص و عموم مردم، سازماندهی و تنظیم ارتباطات برون‌سازمانی شهرداری شیراز را از جمله مهم‌ترین وی برشمرده است.
همچنین برنامه‌ریزی جهت آگاهی بخشی و آموزش فرهنگ شهروندی، سیاست گذاری و برنامه‌ریزی جهت معرفی، تبلیغ و تصویرسازی مثبت از شیراز در عرصه داخلی و بین‌المللی به عنوان سومین حرم اهل‌بیت (ع) و پایتخت فرهنگ و تمدن اسلامی - ایرانی، استفاده از ظرفیت‌های‌دیپلماسی شهری و توسعه مناسبات و همکاری‌های‌بین‌المللی شهرداری شیراز از دیگر مهم‌ترین مأموریت‌های‌این سازمان است.
از جمله سوابق جورکش ‌می‌توان به مسئول روابط عمومی فرمانداری شیراز، رئیس اداره اطلاع رسانی شهرداری شیراز اشاره کرد. گفتنی است پیش از این محمدرضا دهقانی عهده‌دار سمت مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی