[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

برگزاری سوگواره یاس نبوی در بقاع متبرکه شیراز، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس از برگزاری سوگواره یاس نبوی در بقاع متبرکه شیراز خبر داد.  به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، حجت‌الاسلام ‌و المسلمین سید عباس موسوی با تسلیت ایام سوگواری فاطمیه اظهار داشت: امروز بیش از هر زمان دیگری جامعه نیازمند شناخت بیشتر الگوهایی است که می‌تواند او را برای زندگی بهتر یاری کند و حضرت زهرا (س) یکی از اصلی‌ترین این سرمشق‌ها است.
وی افزود: برگزاری سوگواره‌ یاس نبوی یکی از راه‌های رسیدن به این مسئله است و در سطح استان فارس شاهد برگزاری برنامه‌های زیادی با این عنوان در ایام فاطمیه هستیم و مردم مؤمن شهر شیراز نیز با حضور در امامزادگان و بقاع متبرکه ارادت خود را به اهل‌بیت‌(ع) نشان می‌دهند.
موسوی گفت: آستان مقدس سید نظام‌الدین (ع) محمود (شاه داعی الی‌الله)، امامزاده سید تاج‌الدین غریب (ع) و قدمگاه حضرت ابوالفضل ازجمله اماکن برگزارکننده سوگواره یاس نبوی در شهر شیراز هستند.
این مسئول اظهار داشت: امامزاده شمس‌الدین (ع)، امامزاده عبدالله محمد (ع)، امامزاده سعدالدین (ع)، امامزاده سید اسماعیل (ع) و آستان مقدس علی بن حمزه (ع) نیز از دیگر بقاع میزبان مردم شیراز در برگزاری سوگواره یاس نبوی در ایام فاطمیه است.
وی افزود: برنامه‌های سوگواره یاس نبوی در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه شیراز از روز هشتم بهمن‌ماه آغاز می‌شود و علاوه بر وجود خیمه معرفت در امامزاده سید نظام‌الدین محمود (ع)، در برخی از بقاع متبرکه، شرکت‌کنندگان این برنامه‌ها، میهمان خوان گسترده فاطمی از محل موقوفات مرتبط و خیرین می‌شوند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی