[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

کار سختی برای صعود به لیگ برتر داریم، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: تیم فوتبال امید برق شیراز که در رقابت‌های لیگ دسته اول کشور حضور دارد، حالا به مرحله دوم این رقابت‌ها راه یافته و امید زیادی برای راهیابی به لیگ برتر دارد.
این تیم از اواسط ماه جاری با 4 تیم برای راهیابی برای مرحله نهایی رقابت خواهد کرد. یعنی هنوز راه سختی در پیش است و شاگردان رحمان موسایی در تلاش‌اند یکی از دو تیم صعود کننده به لیگ برتر باشند.
رحمان موسایی، یکی از مربیان باسابقه فوتبال شیراز در رده پایه به شمار می‌رود و حق زیادی بر گردن تعداد زیادی از فوتبالیست‌های این شهر دارد.
موسایی در خصوص مسابقات این فصل توضیحاتی می‌دهد: در مرحله نخست با تیم‌های تیپ تکاوران بندرعباس، گل‌گهر سیرجان، فولاد یزد، سیمان لامرد و پرسپولیس شیراز هم گروه بودیم و توانستیم با کسب 14 امتیاز رتبه دوم جدول را به خود اختصاص داده و به مرحله دوم صعود کنیم. مرحله دوم هم روز دوشنبه هفته گذشته قرعه‌کشی شد و ما با تیم‌های شهر خودرو مشهد، صبای قم، علم و ادب تبریز و تیپ تکاوران بندرعباس هم گروه شدیم و از چهاردهم تا شانزدهم بهمن ماه در یکی از شهرهای بندرعباس یا مشهد به مصاف این تیم‌ها خواهیم رفت. در صورتی که بتوانیم در یکی از دو رتبه بالای گروه قرار بگیریم، به مرحله سوم می‌رویم. بازی‌ها در مرحله سوم هم به صورت دوره‌‌ای بین شش تیم برتر برگزار می‌شود و دو تیم اول راهی لیگ برتر امیدهای کشور خواهند شد.
سرمربی تیم امید برق شیراز درباره سطح رقابت‌ها چنین می‌گوید: در مرحله اول سطح بازی‌ها خیلی بالا بود. تیم‌های گردن‌کلفتی رودرروی ما قرار گرفتند. تیم گل‌گهر سیرجان که زیرمجموعه تیم بزرگسالان این باشگاه است، در لیگ برتر کشور حضور دارد و از مربی خوبی هم سود می‌برد. همچنین تیم تیپ تکاوران بندرعباس بازیکنانش سرباز هستند و همیشه تیم آماده و سرحالی دارند. در این مرحله هم دوباره با همین تیم بندرعباس هم‌گروه هستیم. همچنین تیم شهر خودرو مشهد که بزرگسالان همین تیم هم در لیگ برتر کشور حضور دارد و مسلماً تیمی ‌قدرتمند و حریفی سرسخت برای ما خواهند بود. خلاصه سطح بازی‌ها خیلی بالاست و هر تیمی ‌از این مرحله صعود کند شایستگی حضور در لیگ برتر را دارد.
وی در پایان به تشکر از عوامل باشگاه و کسانی که این تیم را در راه صعود به این مرحله همراهی کردند پرداخت و گفت: ابتدا باید از آقای ‌هادی شیروانی تشکر کنم که خیلی برای این باشگاه زحمت می‌کشند و تا جایی که از دستشان برمی‌آید، از کمک به ما کوتاهی نمی‌کنند. همچنین کادر فنی خیلی خوبی داریم. دوست و همراه چندین ساله من، آقای حمید مهرعلی که خیلی برای این تیم زحمت کشیده، آقای سید احمد موسوی که در راه صعود ما تلاش فراوانی داشته. همچنین آقای سعید بهشت آیین، بازیکن سابق تیم برق شیراز و امیر عابدینی مربی دروازه‌بان‌های ما نقش بسزایی در نتیجه‌گیری تیم ایفا کرده‌اند. ما در مرحله اول فقط 9 گل خوردیم که نشان دهنده توانمندی‌های ایشان در هدایت دروازه‌بان‌ها بوده است. از آقای رضا نوروزی هم باید تشکر کنم که با وجود سرپرستی تیم بزرگسالان باشگاه، با تیم امید هم خیلی همکاری کرده و از او ممنونم. یک تشکر ویژه هم از آقای هنرپیشه رئیس هیئت فوتبال فارس، آقای عباسی رئیس هیئت فوتبال شیراز و آقایان بهرام کرمدار و شیروان چهابدار دارم.
اسامی ‌بازیکنان تیم فوتبال امید برق شیراز: حسین نوروزی، مرتضی نجفی، حامد فخار، محمد رضا فرامرزی، پوریا آب‌خیز، سینا رحیمی، کیوان بهمنی، احمد علیزاده، محمد کیانی، علی‌رضا دهقانی، امین رضانیا، محمد قاسمی، شایان کجاوشکن، سینا کسرایان، رضا دهقانی، نیما نجفی، سامان دانشور، کیانوش مسیحی، علی رستگار، وحید نوری‌زاده، علی طاووسی، حسین کمالی، حسن خلیلی، محمد رضا مهدوی‌یار، حسین جعفری، عرفان علیزاده، محدرضا زارع، جواد قانع، علی صفایی و سهیل عبدالهی.
سرمربی: رحمان موسایی، اعضای کادرفنی: احمد مهرعلی، سعید بهشت‌آیین، سید احمد موسوی و امیر عابدینی، سرپرست: رضا نوروزی، مالک و مدیر باشگاه:‌ هادی شیروانی.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی