[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

اولویت‌های‌ارسنجان در بخش راه وآب شناسایی شد ، روزنامه شیراز نوین

راه مواصلاتی«سعادت شهر- ارسنجان- خرامه- سروستان-خاوران» و طرح آبرسانی از سد سیوند سعادت شهر به ارسنجان از اولویت‌های ‌اصلی شهرستان ارسنجان است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس از شناسایی کلیدی‌ترین پروژه‌های‌ استان فارس در جریان سفرهای شهرستانی به ۳۴ شهرستان استان فارس تا به امروز خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس، دکتر حسن نوروزی که در جریان سی‌و‌چهارمین سفر شهرستانی، ظهردیروز یک شنبه مورخ ۰۶/11/۹۸ در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهرستان ارسنجان سخن ‌می‌گفت، افزایش تخصیص اعتبارات پروژه‌های‌عمرانی در سال ۱۳۹۸، توجه بیشتر در توزیع اعتبارات سال ۱۳۹۹ و رایزنی با سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص اختصاص بودجه ویژه برای پروژه‌های‌مهم عمرانی و طرح‌های ‌تأثیرگذار اقتصادی استان فارس را سه رکن اصلی سفرهای شهرستانی به شهرستان‌های‌استان دانست. بنا به گفته رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس، راه ارتباطی«سعادت‌شهر- ارسنجان-خرامه- سروستان- خاوران» و همچنین طرح انتقال آب از سد سیوند سعادت شهر به ارسنجان از اولویت‌های‌مهم شهرستان به شمار‌می‌رود. مهندس محمدباقر کاظمی فرماندار شهرستان ارسنجان نیز در این جلسه، مشکل راه‌های ‌ارتباطی به ارسنجان، طرح آبرسانی از سد سیوند به ارسنجان به طول ۲۵ کیلومتر، محرومیت دهستان شورآب، مشکل گازرسانی به روستای ۴۰۰ خانواری اسلام‌آباد و منطقه عشایری بکهدان، بیمارستان ۶۴ تختخوابی، تعمیرات تغذیه مصنوعی در تنگ اشکن و فیجان، نبود جاده کمربندی، مشکل آب شرب، جاده ارتباطی دهستان سرپنیران به ارسنجان به طول ۸ کیلومتر، محروم بودن از اعتبارات ۳ درصد نفت و گاز و همچنین مشکل اعتبار برای احداث موزه‌خطاطی و آثارفرهنگی را از مهم‌ترین مشکلات و خواسته‌های‌ شهرستان ارسنجان ذکر کرد.
لازم به‌ذکر است، رئیس‌سازمان‌مدیریت‌و‌برنامه‌ریزی استان‌فارس‌دربدو ورود به‌شهرستان‌ارسنجان ازپروژه راه‌ارتباطی«خاوران- سروستان- خرامه- ارسنجان ‌سعادت‌شهر» درمحدوده ورودی‌شهرستان‌ ارسنجان بازدید‌کرد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی