[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

بازدید مدیر کل حفاظت محیط‌زیست فارس از نمایشگاه عکس حیات وحش، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط‌زیست فارس، مدیر کل حفاظت محیط‌زیست فارس از نمایشگاه عکس حیات وحش با عنوان «مفهوم طبیعت: هنر یک عکاس حیات وحش» اثر، عکاس برجسته حیات‌وحش، سید بابک موسوی در نگارخانه تارپود بازدید کرد.
ظهرابی با اشاره به نقش هنر به ویژه عکاسی در حفظ محیط‌زیست گفت: تلفیق بین هنر و محیط‌زیست و بیان تهدیدات، چالش‌ها‌و بحران‌های‌ زیست‌محیطی با زبان هنر موجب افزایش مسئولیت‌پذیری و افزایش فرهنگ حفاظت از محیط‌زیست و حیات وحش در بین مخاطبان‌می‌شود و برگزاری نمایشگاه‌ها ‌نیز موجب آگاه‌سازی و جلب گرایش مردم به ویژه کودکان و نوجوانان به حفظ و مراقب از حیات وحش خواهد شد و امید است با برگزاری این نمایشگاه‌ها، فرهنگ حفاظت و مهربانی با حیات وحش در جامعه و به خصوص در بین نسل‌های‌آینده نهادینه شود.
بازدیدکنندگان در این نمایشگاه به تماشای آثاری که حاصل 18 سال تلاش این هنرمند در راستای ثبت و تصویر برداری از حیات وحش ارزشمند کشورمان ‌می‌باشد خواهند رفت.
این نمایشگاه از تاریخ 27/10/98 تا 8/11/98 در نگارخانه تار و پود، واقع در چهار راه حافظیه، کتابخانه اسناد ملی شیراز به نمایش در آمده است و علاقه‌مندان‌می‌توانند ضمن شرکت در نمایشگاه از کتاب راهنمایی برای گردشگران و عکاسان حیات وحش ایران، نوشته سید بابک موسوی تا تاریخ 8 بهمن ماه از این نمایشگاه دیدن کنند.
سیدبابک موسوی متولد 1355 در شهر بم، سال77 در رشته محیط‌زیست از دانشگاه آزاد بندرعباس فارغ التحصیل شده و از سال 84 به دلیل علاقه به حیات وحش، شروع به عکاسی کرده و در کنار آن به عنوان محقق آزاد، با دانشگاه‌ها‌و مراکز تحقیقاتی ایران مشغول همکاری بوده که حاصل آن بیش از 40 پروژه ملی و استانی است که یا به صورت انفرادی یا جمعی صورت گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی