[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

بیشترین سطوح ارتباطی را با مردم داریم ، روزنامه شیراز نوین

آیین تکریم و معارفه مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز با حضور قائم مقام شهردار شیراز، جمعی از مدیران شهری و مسئولان روابط عمومی حوزه‌های‌مختلف شهرداری و دستگاه‌های اجرایی شیراز برگزار شد.
قائم مقام شهردار شیراز در این آیین اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون عملیات عمرانی 1128 پروژه بزرگ و کوچک در سطح شهر آغاز شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، مهندس فرج زاده در آیین تکریم و معارفه مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز گفت: هم اکنون از 1600 میلیارد بودجه سال جاری که به پروژه‌ها‌اختصاص یافته بود، بیش از 75درصد آن محقق شده و در حال اجرا است.
وی در این مراسم که با حضور مدیرکل حوزه شهردار شیراز و مدیر کل فعلی و پیشین اداره ارتباطات و امور بین‌الملل این نهاد و مسئولان روابط عمومی حوزه‌های‌مختلف شهرداری برگزار شد، عنوان کرد: این ردیف بودجه از حدود تیرماه آغاز‌می‌شود و محقق شدن آن با پیگیری‌ها‌ و تلاش شبانه‌روزی شهردار شیراز و همکاری نیروهای شهرداری میسر شد.
قائم مقام شهردار شیراز افزود: بودجه سال 98 شهرداری شیراز بالغ بر سه هزار و دویست میلیارد تومان با دارا بودن 1150ردیف زیر پروژه در حوزه‌های‌عمرانی، خدمات شهری و نگهداری شهر بود.
جورکش در این آیین گفت: شهرداری شیراز به عنوان یکی از کلان‌شهرهای کشور، از جمله نهادهایی ست که بیشترین سطوح ارتباط با مخاطبان و مردم را داشته، ازاین رو سازماندهی، برنامه‌ریزی، هماهنگی و تعامل با دستگاه‌های اجرایی توسط متخصصین روابط عمومی‌های‌مجموعه بزرگ شهرداری کلان‌شهرشیراز ‌می‌تواند به مدیریت شهری و تکریم ارباب‌رجوع کمک شایانی نماید.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: به روزرسانی اطلاعات، استفاده از نرم افزارهای جدید و شیوه‌های‌آگاهی بخشی به شهروندان فهیم شیراز و تعامل تنگاتنگ با اصحاب رسانه و خبرگزاری‌ها، ‌می‌تواند کمک قابل توجهی در تسهیل امور شهروندان ایجاد نماید‌. سرپرست فعلی اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز به ایجاد ارتباطات نزدیک مدیران و معاونان مجموعه‌های‌شهرداری توسط روابط عمومی سازمان‌ها‌ تأکید داشت.
جورکش افزود: در این راستا‌ می‌بایست به نقش روابط عمومی‌ها‌ و ارتقاءجایگاه آنها درسیستم تصمیم گیری مدیریت شهری توجه ویژه‌ای‌صورت پذیرد.
شایان ذکر است که حمید جورکش از نیروهای رسمی شهرداری شیراز بوده که وی دانش‌آموخته دکترای برنامه‌ریزی دانشگاه تهران و مدرس دانشکده دولتی شهید رجایی شیراز‌ می‌باشد. از جمله سوابق وی ‌می‌توان به مدیر روابط عمومی فرمانداری شیراز، رئیس اداره اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، عضویت در شورای هماهنگی روابط عمومی‌های‌استان، دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های‌شهرستان شیراز، مدیر روابط عمومی فرمانداری و شهرداری قشم اشاره کرد.
بر اساس این گزارش، پیش از این محمدرضا دهقانی مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز بود و هم اکنون با حکم شهردار شیراز، حمید جورکش به سمت سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز منصوب شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی