[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

بیش از ۵۰ برنامه فرهنگی و ورزشی در دهه فجر برگزار می‌کنیم، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خرامه گفت: هم‌زمان با فرارسیدن ایام فجر چهل و یکم، بیش از 50 برنامه فرهنگی و ورزشی در دهه فجر در خرامه برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی‌ و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، جلال عزیزی با بیان اینکه برنامه‌های دهه فجر امسال نسبت به سال‌های گذشته منسجم‌تر برگزار می‌شود افزود: برنامه‌های دهه فجر امسال نسبت به سال‌های گذشته منسجم‌تر و در راستای انتقال دستاوردهای مهم انقلاب به نسل جوان برگزار می‌گردد. همچنین برنامه‌های فرهنگی و ورزشی دهه فجر را پر بارتر برگزار کرده و انتظار می‌رود بیش از 50 عنوان برنامه فرهنگی ورزشی به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ‌در این شهرستان هم‌زمان با فجر چهل و یکم اجرا شود.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خرامه در ادامه گفت: آیین تجلیل از هیئت‌های ورزشی و قهرمانان کشوری و ملی این شهرستان به پاس زحمات آنها از دیگر برنامه‌های فرهنگی ما است. تلاش می‌کنیم در یک همایش باشکوه و با حضور مسئولان ارشد شهرستان و مدیران استانی از این بزرگواران تجلیل شود.
عزیزی با تأکید بر حضور گسترده جامعه ورزش و جوانان خرامه در مراسم راهپیمایی 22 بهمن اعلام داشت: ورزشکاران و جوانان شهرستان مانند سال‌های گذشته با حضوری پرشورتر و گسترده‌ تر در مراسم راهپیمایی 22 بهمن شرکت خواهند کرد و بار دیگر نشان‌ می‌دهند حافظ آرمان‌های این انقلاب هستند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی