[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

برگزاری بیش از ۶۰ عنوان برنامه ورزشی عمرانی و فرهنگی در دهه فجر، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کازرون گفت: ۶۰ عنوان برنامه ورزشی، عمرانی و فرهنگی دهه فجر در شهرستان کازرون برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، حامد محمدی با بیان اینکه امسال مراسم دهه فجر با شکوه بهتری برگزار می‌شود، در تشریح برنامه‌های خود گفت: هم‌زمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۶۰ برنامه متنوع فرهنگی ورزشی در این شهرستان برگزار می‌گردد که مهم‌ترین آن، افتتاح 4سالن ورزشی چندمنظوره ورزشی و11زمین چمن مصنوعی در سطح شهرستان است.
وی با اشاره به اینکه در دهه فجر از سالن ورزشی روستای‌های کلانی و جام بزرگی، مهرنجان وکنارتخته بهره برداری می‌شود، خاطرنشان کرد: زمین‌های چمن مصنوعی از بخش جره و بالاده دهستان سرمشهد، روستای جره، نرگس‌زار، عرب فامور، روستای قلعه نارنجی از بخش مرکزی و روستای سیف‌آباد در مرکز شهرستان استادیوم جنب چمن و از بخش خشت و کنارتخته، روستای محل‌الدین، جعفر جن، شهباز خانی، با اعتبار 000/000/000/135 میلیارد ریال از مهم‌ترین این طرح‌ها است.
محمدی با اشاره به اعزام ورزشکاران شهرستان کازرون به ۲۰ دوره مسابقات ورزشی در دهه فجر، اعلام کرد: 30دوره مسابقات ورزشی مختلف در سطح شهرستان، استانی وکشوری برگزار می‌شود.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کازرون در پایان و با اعلام هر چه باشکوه‌تر برگزار کردن برنامه‌های دهه فجر در حوزه ورزش و جوانان این شهرستان تأکید کرد: این برنامه‌ها باید توسط هیئت‌های ورزشی و واحد امور جوانان با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان و با عنوان گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی ‌به نحو مطلوب برگزار شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی