[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

اعزام ۲۵۰۰ دانش آموز به راهیان نور، روزنامه شیراز نوین


فرمانده ناحیه مقاومت سپاه احمد بن موسی(ع) از اعزام 1000 دانش‌آموز به راهیان نور در مناطق عملیاتی جنوب خبر داد.
 سرهنگ مرتضی خسروانی در مراسم اعزام دانش‌آموزان شیراز به راهیان نور ضمن  تسلیت شهادت حضرت زهرا(س)، اظهار داشت: راهیان‌نور بهترین و ارزشمندترین فرصت برای تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا و ترویج فرهنگ ایثار است. خسروانی با تأکید بر اینکه نسل جوان ایران اسلامی باید با ایثارگری‌های رزمندگان دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم به خوبی آشنا شوند، ادامه داد: همه ما باید این لحظه‌ها را برای گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا انقلاب، دفاع مقدس و شهدای حرم غنیمت بشماریم. فرمانده ناحیه سپاه احمد بن موسی(ع) افزود: راهیان‌نور حرکتی عظیم برای حفظ ارزش‌های والای شهدا و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و راهی برای مقابله با تهاجمات همه جانبه فرهنگی استکبار علیه نسل جوان است.
 وی به راه‌های مقابله با تهاجمات فرهنگی دشمن پرداخت و خاطر نشان کرد: تهاجمات فرهنگی استکبار جهانی به شیوه‌های مختلف در کشور وجود دارد که یکی از راه‌های مقابله توجه به فرصت بزرگ راهیان‌نور است. 
خسروانی با بیان اینکه هفت اتوبوس از دانش‌آموزان پسر متوسطه با ظرفیت 250 نفر به راهیان نور مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند، یادآور شد: این اردو سه روزه بوده و از مناطق عملیاتی شلمچه، اروندرود،کربلای4 و والفجر 8 دیدن خواهند کرد. 
فرمانده ناحیه سپاه احمد بن موسی(ع) شیراز با اشاره به اینکه در مرحله اول نیز 450 دانش‌آموز به این مناطق اعزام شدند، گفت: در مجموع 1000 دانش‌آموز به راهیان‌نور در مناطق عملیاتی جنوب اعزام می‌شوند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی